SPIN Extra 2023

19-20 kwietnia 2023 r. | Zamek Janów Podlaski

Zobacz program spotkania (PDF)

W dniach 19 -20 kwietnia 2023 r w pięknej scenerii unikatowego kompleksu wypoczynkowo – konferencyjnego Zamek Janów Podlaski, położonego w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu,  odbyła się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2023, organizowane od lat wydarzenie, które na stałe wpisało się  już w kalendarz imprez branżowych.

Po raz kolejny Partnerzy – dystrybutorzy i producenci mogli spotkać się z projektantami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do rozmów na temat trendów, nowinek i potrzeb branży niskich prądów.

Swoje rozwiązania podczas prelekcji oraz na stoiskach wystawienniczych zaprezentowało 24 Wystawców, takich jak:

  • Złoci Partnerzy: Bitner, Bosch, Dahua Technology, Dormakaba, Poltel wraz z Corning Optical Communications, Pelco/Motorola Solutions Company, Roger wraz z Sensor – Online, TP – Link,
  • Srebrni Partnerzy: Asbis Poland, Eaton, Elpio, Eltcrac System, Ewimar, Fca, Finder, Miwi Urmet, Quality07, Salto Systems, Teleste
  • Brązowi Partnerzy: Mantar, Rateart, RST, Tommex, Zpas.

 

Partnerzy SPIN Extra 2023 zaprezentowali szeroki wachlarz specjalizacji: od zabezpieczeń przeciwpożarowych, nowoczesnych systemów CCTV, bezprzewodowych systemów kontroli dostępu, systemów videodomofonowych, przez rozwiązania Data Center, rozwiązania sieci przewodowych i bezprzewodowych po nowoczesne systemu multimedialne, profesjonalne rozwiązania wizualne i elektroakustyczne.

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych jest panel ekspercki. Podczas wiosennej edycji SPIN Extra 2023 wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się:

• Inżynier bezpieczeństwa pożarowego Pan Krzysztof Kawecki, który przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: „Koincydencja – przyśpieszenie, czy opóźnienie alarmowania?”.

Ze względu na lokalizację wydarzenia, jedną z atrakcji tej edycji był pokaz konny. Piękne ogiery czystej krwi arabskiej, wyjątkowe, utytułowane i doskonale wyszkolone zatańczyły do muzyki arabskiej wraz z tancerką ze skrzydłami Izis, wykonując również elementy z hiszpańskiej szkoły jazdy takie jak wspięcia czy klękanie – jest to jedyny taki pokaz w Polsce.

Natomiast podczas kolacji wystąpiła grupa Niepokonani z programem Tribute to Perfect, złożonym z największych przebojów tego kultowego zespołu, a sam koncert spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

Previous slide
Next slide