SPIN Extra 2022

30-31 marca 2022 r. | Cukrownia Żnin

Zobacz program spotkania (PDF)

W dniach 30 – 31 marca 2022 w Cukrowni Żnin odbyła się wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. W wymianie doświadczeń, dyskusjach merytorycznych oraz w nawiązywaniu i umacnianiu kontaktów biznesowych podczas SPIN Extra 2022 uczestniczyło ponad 200 osób.

Swoje rozwiązania podczas prelekcji oraz na stoiskach wystawienniczych zaprezentowało 23 Wystawców, takich jak:

  • Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, Dormakaba, Pawlaki Pro Audio, Quality 07, Romi wraz z firmą Corning, TP – Link
  • Srebrni Partnerzy: CleverTouch Technologies, Impakt z PowerWalker, MicroMade, Miwi Urmet, Platan, Roger wraz z Sensor – Online, Teleste, Uniview Technologies, Yamaha, Zpas
  • Brązowi Partnerzy: Aritech, AxxonSoft, BitStream, Novet, SafeKey, Intelek/Solarix, Tommex

Złoci Partnerzy oprócz standardowych wykładów poprowadzili także warsztaty w mniejszych grupach. Taka forma przekazu wiedzy została wprowadzona po raz pierwszy na jesiennej edycji 19 SPIN. Z racji bardzo pozytywnego odbioru zarówno przez Partnerów jak i Uczestników, została kontynuowana także na wiosennej edycji SPIN Extra 2022.  

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych jest panel ekspercki. Podczas wiosennej edycji SPIN Extra 2022 wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się:

• Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych Pan Edward Skiepko, przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: „Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych – współpraca projektanta z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych”.

Całość wydarzenia dopełnił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi. Główną atrakcją wieczoru był występ artystów z kabaretu Moralnego Niepokoju – Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia.

Previous slide
Next slide