18 SPIN on-line

Ponad 300 osób wzięło udział w tegorocznej, jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Wydarzenie zrealizowane zostało w zmienionej formule, prezentacje, rozmowy i stoiska wystawiennicze przeniesiono do strefy wirtualnej. Spotkania odbyły się w sześciu terminach: 30 września, 7, 14 i 21 października oraz 8 i 15 grudnia.

18 SPIN był wyjątkowy zarówno pod względem nowej formuły, jaki rosnącego wciąż w trakcie trwania edycji zainteresowania uczestników i partnerów. Po raz kolejny potencjał SPIN, jako kluczowego wydarzenia w branży, doceniło szerokie grono producentów i dystrybutorów: A+V, Axis Communication, Bitner, Bosch, Dormakaba, DTS System, Ela Compil, Finder, SMAY, Synology, Technokabel, Unicard, Veracomp, Western Digital, Winkhaus, Yamaha. Partnerem merytorycznym 18 SPIN była Polska Izba Systemów Alarmowych.

Tradycyjnie podczas wydarzenia nie zabrakło wystąpień ekspertów. Swoją wiedzą podzielili się:

  • Jolanta Dębowska: Zastosowanie systemów detekcji gazów w obiektach przemysłowych – akumulatorownie, maszynownie, pomieszczenia produkcyjne.
  • Cezary Mecwaldowski: Zarządzanie alarmami w systemach zabezpieczeń elektronicznych.
  • Jakub Sobek:Termowizyjny pomiar temperatury – czy wiesz jak zrobić to dobrze?

 

W ostatnim dniu 18 SPIN, 15 grudnia odbyła się Akademia Finder. Spotkanie miało na celu omówienie najczęstszych wymagań klientów i inwestorów oraz zwrócenie uwagi na to, jak w prosty sposób zbudować nowoczesny i funkcjonalny system automatyki budynkowej. Uzupełnieniem prezentacji głównej były spotkania w dedykowanych wirtualnych pokojach tematycznych.