10 SPIN

26-27 września 2012 r. | Hotel STOK – Wisła

Zobacz program spotkania (PDF)

Ponad 240 uczestników wzięło udział w jubileuszowym 10 Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 10 SPIN, które odbyło się w Wiśle 26-27 września. Spotkanie SPIN to coroczne wydarzenie skupiające kluczowych producentów i dostawców rozwiązań oraz projektantów i instalatorów z branży niskich prądów.

W trakcie 10 jubileuszowego SPIN swoje rozwiązania zaprezentowało 20 Partnerów Merytorycznych, wśród nich firmy: 3LOGIC , Axis Communications, C&C Partners Telecom, ASSA ABLOY, iGPM, BKT Elektronik, Draftel, DTS-SYSTEM, Konsorcjum FEN, Microsens, NEC Display Solutions Europe, OPTEX, Xtralis, TAP Systemy Alarmowe, UNICARD SA, Veracomp SA, 3M, Honeywell Life Safety Austria, AVAYA, Miwi-Urmet.

Wśród Partnerów 10 SPIN gościliśmy firmy, które towarzyszą historii spotkań od 2002 roku: C&C Partners Telecom, Draftel, Honeywell Life Safety. Miłym zaskoczeniem jest dla nas wciąż rosnące zainteresowanie spotkaniem ze strony nowych producentów i dostawców takich jak AXIS, BKT Elektronik, Microsens, NEC, ASSA ABLOY, OPTEX, Miwi-Urmet. Potwierdza to zarówno rangę, jaką osiągnął SPIN w branży niskich prądów, jak i zaufanie do LOCKUS jako organizatora spotkania – mówi Magdalena Kniszner, Prezes LOCKUS.

Zintegrowane systemy monitoringu i bezpieczeństwa, sterowania oświetleniem, urządzenia do kontroli dostępu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, systemy audiowizualne i Digital Signage to tylko część tematów omawianych w trakcie dwóch, intensywnych dni wykładów i prezentacji.

Jubileuszowa edycja SPIN została wzbogacona o panel ekspercki poprowadzony przez mł.bryg.mgr inż. Edwarda Skiepko. W trakcie wykładu uczestnicy mieli możliwość poznać kwestie związane z zastosowaniem kabli i przewodów ognioodpornych oraz zasady zasilania urządzeń przeciwpożarowych, na podstawie obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej.

W programie 10 SPIN był również czas na premierę. Firma iGPM przeprowadziła prezentację wykorzystania zdalnego monitoringu urządzeń budynku w ramach systemu informatycznego iGPM służącego do realizacji zadań zarządczych w zakresie zdalnego gospodarowania nieruchomościami, racjonalizacji zużycia mediów oraz rozliczeń z najemcami.

10 SPIN był okazją do zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy na temat nowatorskich technologii i rozwiązań w branży niskich prądów – powiedziała Magdalena Kniszner. Spotkanie było także swoistym forum wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i pogłębiania współpracy.

Merytoryczni partnerzy spotkania swoje rozwiązania prezentowali również na stoiskach wystawienniczych rozmieszczonych na powierzchni ponad 400 m2. Uczestnicy na żywo mogli sprawdzić możliwości prezentowanego sprzętu oraz zapoznać się z jego funkcjonalnościami.
10 jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, 26 – 27 września 2012, Hotel STOK, Wisła, to

  • ponad 240 uczestników, w tym 155 projektantów, 20 producentów i dostawców, przedstawiciele mediów branżowych,
  • 17 paneli merytorycznych, łącznie 505 minut,
  • 20 stoisk na ponad 400 m2 powierzchni wystawienniczej.
Previous slide
Next slide