19 SPIN

29-30 września 2021r. | Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów

Zobacz program spotkania (PDF)

Za nami wyjątkowa, bo długo wyczekiwana 19 edycja SPIN. Podczas 2-dniowej konferencji 21 prelegentów, reprezentantów producentów, dystrybutorów i ekspertów branżowych, zaprezentowało swoje rozwiązania w trakcie 17 prelekcji. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, a w strefie wystawienniczej swoje produkty zaprezentowały 22 firmy. Tak, w wielkim skrócie można podsumować stacjonarną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – 19 SPIN, która odbyła się w dniach 29-30 września w Centrum Konferencyjno  – Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów.

 W trakcie prelekcji, a także na stoiskach wystawienniczych Partnerzy omówili funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem. W gronie Parterów znaleźli się:

  • Złoci Partnerzy: Alarmnet z markami Hid i Apollo, BKT Elektronik, Nedap, Pawlaki Pro Audio, TP – Link
  • Srebrni Partnerzy: 2N, Assa Abloy, Dormakaba, Ela – Compil, Impakt z Power Walker, NSS/BCS, Poltel wraz z Corning, Roger, Salto Systems, S – Cabling z CobiCabling I Excel, Western Digital z Action
  • Brązowi Partnerzy: Aritech, BitStream, C&C Partners, Sensor – Online, Tommex, Veracomp Exclusive Networks

Złoci Partnerzy oprócz standardowych wykładów poprowadzili godzinne warsztaty w mniejszych grupach co było nowością w tym roku. Taka forma przekazu wiedzy została bardzo pozytywnie odebrana zarówno przez Partnerów jak i Uczestników 19 edycji SPIN.

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych są panele eksperckie. W tym roku wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się Radca Prawny dr Kamil Stolarski z kancelarii SMW Legal z Warszawy, przeprowadził wykład zatytułowany: Kryzys po COVIDzie – jak prawo może pomóc?

Całość wydarzenia umilił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi. Na scenie wystąpił znany miedzy innymi z programu Galileo Paweł Orleański wraz z magikiem Pawłem Kluzem w scenicznym show: „Iluzja vs. Nauka. Uczestnicy mogli też poszaleć w wirtualnej rzeczywistości za pomocą gogli i bieżni VR.

Previous slide
Next slide