Edycje lat 2002 - 2011

Tradycja wydarzeń z serii „Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych” rozpoczęła się w 2002 roku. Pierwsza edycja zgromadziła 15 uczestników. Po 13 latach pielęgnowania tradycji rocznie gromadzimy do 600 osób – projektantów instalacji niskoprądowych, ekspertów, producentów i dystrybutorów rozwiązań branżowych.

W latach 2002-2011 SPIN odbywał się raz do roku na południu Polski. W 2012 roku, po raz pierwszy spotkanie odbyło się dwa razy. Tradycję wciąż kultywujemy. Edycja jesienna – SPIN adresowana jest do projektantów z południowej Polski, wiosenna – SPIN Extra dedykowana jest dla projektantów z północnej Polski.

Spotkania z każdą edycja przechodzą transformację. Rosną i dojrzewają – zmieniają się w odpowiedzi na potrzeby rynku i branży. Jednocześnie niezmiennie dbamy, żeby spotkania nie utraciły tego co je wyróżnia. SPIN to wydarzenie dla ludzi z pasją, którzy są zainteresowani technologią, chcąc poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności. Dbamy o unikatową atmosferę spotkań, która sprzyja budowaniu relacji biznesowych, tworzeniu nowych projektów oraz zdobywaniu fachowej wiedzy nt. technologii i rozwiązań branżowych.

Zainteresowanych archiwalnymi edycjami przed 2012 rokiem zapraszamy do poruszenia tego tematu na spotkaniu z nami. Wspólnie sięgniemy pamięcią wstecz.