Spotkanie Projektantów

Instalacji Niskoprądowych

21-22 marca 2024
Hotel Radisson Blu Resort & Conference Center | Ostróda Mazury

Spotkanie Projektantów

Instalacji Niskoprądowych

21-22 marca 2024
Hotel Radisson Blu
Resort & Conference Center
Ostróda Mazury

SPIN Extra 2024 już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

O wydarzeniu

SPIN to tradycyjne wydarzenie branżowe adresowane do projektantów instalacji niskoprądowych, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty w branży niskich prądów.
Już od 21 lat projektanci spotykają się z Partnerami konferencji: producentami i dystrybutorami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo prezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży niskich prądów. Do dyspozycji uczestników jest strefa wystawiennicza umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje. 

Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które jeszcze bardziej przekładają się na efektywną współpracę z partnerami biznesowymi.

Zobacz relację z poprzedniej edycji

Projektancie zobacz dlaczego warto przyjechać na SPIN

Uzyskasz przekrojowe i kompleksowe informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży niskich prądów

Poznasz ofertę najciekawszych dostawców usług i rozwiązań systemów SAP, DSO, KD/RCP SSWIN, CCTV, LAN, AV, RTV, SUG i innych

Przetestujesz rozwiązania w strefie wystawienniczej

Skonsultujesz się z ekspertami
z branży

Wzmocnisz i poszerzysz
relacje biznesowe

Weźmiesz udział w niezapomnianym wieczorze integracyjnym

Zostań Uczestnikiem

Bezpłatny udział dla projektantów instalacji niskoprądowych

Partnerzy SPIN Extra 2024

2

Dni

27

Partnerów

20

Prezentacji

10

Warsztatów

Data i miejsce

21–22 MARCA 2024

RADISSON BLU RESORT & CONFERENCE CENTER, OSTRÓDA MAZURY

5-gwiazdkowy Hotel Radisson Blu Resort & Conference Center, Ostróda Mazury położony malowniczo nad jeziorem Drwęckim, to idealne miejsce na organizację wydarzeń.

Obiekt posiada elegancką i funkcjonalną przestrzeń dla biznesu, w której zrealizujemy część merytoryczną konferencji – prelekcje, warsztaty i rozmowy w strefie wystawienniczej. Po zakończeniu części merytorycznej uczestnicy będą mogli odpocząć w hotelowym aquaparku.

Serdecznie Państwa zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że ten imponujący obiekt i komfortowe warunki, będą sprzyjać rozwojowi i budowaniu relacji biznesowych.  

Najczęstsze pytania

Do udziału w wydarzeniu w roli uczestników zapraszamy projektantów instalacji niskoprądowych z rejonu Polski północnej i centralnej.

Zgłoszenie na wydarzenie można dokonać poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie spin.lockus.pl/rejestracja.

Udział w wydarzeniu (nocleg w pokoju dwuosobowym, wyżywienie, udział w części merytorycznej, udział w imprezach towarzyszących, pakiet materiałów konferencyjnych) jest bezpłatny, pod warunkiem uczestnictwa w pełnym programie merytorycznym SPIN Extra.

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Umożliwiamy wymianę kontaktów, fachowej wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów. SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

Najnowsze technologie i rozwiązania zostaną przedstawione w trakcie specjalistycznych prezentacji i wykładów prowadzonych przez producentów i dystrybutorów oraz niezależnych ekspertów branżowych. Wyeksponowane produkty będzie można porównać i przetestować odwiedzając część wystawienniczą. Nie zabraknie także atrakcji – konkursy, rywalizacje i wyjątkowy wieczór.

Zostań Uczestnikiem

Projektancie zgłoś swój udział w SPIN Extra 2024!