SPIN EXTRA 2024 – PODSUMOWANIE WIOSENNEJ EDYCJI SPOTKANIA PROJEKTANTÓW INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

23 prelegentów – reprezentantów producentów i dystrybutorów, 20 prelekcji, 9 praktycznych warsztatów, ponad 530 minut wystąpień oraz 24 stoiska do testowania sprzętu – te kilka liczb opisuje pokrótce wiosenną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2024, która odbyła się w dniach 21-22 marca 2024 r. w malowniczo położonym, w sercu Mazur nad jeziorem Drwęckim, Hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center, Ostróda Mazury.

Ponad 250 osób – projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych wzięło udział w SPIN Extra 2024 i przez 2 dni skorzystało z możliwości bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenia nowych projektów oraz zdobywania fachowej wiedzy na temat technologii i rozwiązań branżowych.

Wiedza, merytoryka, panele eksperckie oraz integracja branży to priorytetowe założenia Spotkania.
W trakcie prelekcji i na stoiskach wystawienniczych Partnerzy omówili funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów.

Wystawcami SPIN Extra 2024 były następujące firmy:

  • Złoci Partnerzy: AAT Systemy Bezpieczeństwa, Bosch Building Technologies, Eltrox wraz z firmą Seagate i Pelco, Hanwha Vision, Konica Minolta wraz z Mobotix, Megavision Technology, Miwi Urmet, Reichle&De-Massari Polska, Roger wraz z firmą Sensor – Online, TP – Link,
  • Srebrni Partnerzy: Assa Abloy, Cloud Electronics, Eltcrac System, Emiter, Ewimar, IP&S, Optex, ZKTeco,
  • Brązowi Partnerzy: 2N, ACO, Asbis Poland, BT Electronics, Elmark Automatyka, Faac, Novet.

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych są wykłady eksperckie. W tym roku wiedzą i doświadczeniem podzielili się:

– Pan Adam Tatarowski – Dyrektor Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia TECHOM Sp. z o.o., który przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: „Standaryzacja i certyfikacja w branży zabezpieczeń technicznych w odniesieniu do wymagań Dyrektyw CER oraz NIS2. Rozwiązania wdrożeniowe”.

– Mł. bryg. mgr inż. Pan Wojciech Klapsa z CNBOP-PIB, który przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: „Reakcja na ogień kabli elektrycznych i światłowodów”.

Wydarzenie SPIN Extra 2024 dopełnił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowym. Główną atrakcją był występ najbardziej znanego mima w Polsce Ireneusza Krosnego. Natomiast oprawę muzyczną zapewniło trio gitarowe z kontrabasem  Marek & Jacek Crazy Rythm.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i aktywny udział w wiosennej edycji wydarzenia SPIN Extra 2024.

Organizator – LOCKUS K2