SOLARIX

www.solarix.eu

SOLARIX – wygrywamy jakością!

Jesteś projektantem, wykonawcą, a może instalatorem sieci okablowania strukturalnego? A może działasz w segmencie dostawców usług internetowych? A może jesteś dystrybutorem poszukującym niezawodnego dostawcy?

Jeśli szukasz niezawodnej sieci okablowania strukturalnego, która jest łatwa w instalacji, składa się z wysokiej jakości komponentów i jest na atrakcyjnym poziomie cenowym, SOLARIX jest właściwą odpowiedzią! Nasze hasło to: Wydajność i jakość! Potwierdzają to międzynarodowe certyfikaty uznanych laboratoriów badawczych (np. FORCE) oraz ponad 1000 certyfikowanych instalacji w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Wszystkie komponenty systemu SOLARIX spełniają lub przewyższają wymagania międzynarodowych norm. SOLARIX oferuje produkty dostosowane do najnowszych trendów sieciowych: kategorii 5E, kategorii 6A, kategorii 7 i 7A. SOLARIX oferuje również komponenty światłowodowe i optyczne oraz szafy teleinformatyczne. SOLARIX jest jednym z niewielu systemów zaprojektowanych dla wszystkich rozmiarów i typów sieci.

Więcej informacji o SOLARIX można znaleźć na stronie https://www.solarix.eu/.