SENSOR | Automatyka dla Hotelu

www.sensor-online.pl

Sensor-Online Sp. z o.o. to polska firma działająca w zakresie automatyki budynkowej dostosowanej do potrzeb branży hotelarskiej, której wymagania różnią się od klasycznego zastosowania tego typu rozwiązań.

Dostarczamy na rynek kompleksowy, inteligentny system zarządzania obiektem hotelowym i apartamentowym, skupiając się na maksymalnym usprawnieniu codziennej pracy personelu, co przekłada się na zadowolenie gości oraz optymalizacji stałych kosztów utrzymania poprzez inteligentne zarządzanie zużyciem energii.

Nasze rozwiązania z powodzeniem funkcjonują już w ponad 50 obiektach hotelowych w całej Polsce.

 

Dlaczego my?

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie automatyki hotelowej a ponad 30-letnie w branży hotelarskiej. Wiemy jakie aspekty są najważniejsze z punktu widzenia zarządzania obiektem hotelowym, opieramy nasze rozwiązanie o sprzęt renomowanej na rynku światowym, polskiej firmy ROGER oraz oferujemy intuicyjny i prosty w obsłudze program współpracujący z większością systemów hotelowych PMS w Polsce.

 

System Sensor – Automatyka dla Hotelu pozwala na ekonomiczne zarządzanie obiektem hotelowym uwzględniając automatyczne przestawienie trybu pracy i kontroli stanu pokoi bez konieczności ingerencji personelu. Ułatwiamy tym samym codzienną pracę pracowników, podnosimy komfort wypoczynku gości i przy okazji optymalizujemy stałe koszty. Stawiamy na jakość, intuicyjność i niezawodność.