ROMI Sp. z o.o.

gruparomi.pl

ROMI Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, to jeden z najbardziej specjalistycznych dystrybutorów IT w Polsce, z dodatkowymi biurami handlowymi w Krakowie, Lublinie i Bydgoszczy. Od zawsze, koncentrujemy się na modelu dystrybucji z wartością dodaną, opierającym się na trzech filarach: wiedzy, wsparciu technicznym i realizacji projektów. Przykładamy wielką wagę do doboru partnerów, dostawców i produktów dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb klienta.

Specjalizujemy się w wąskim zakresie, ale oferujemy bardzo szeroki asortyment dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), co pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania szyte na miarę. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek takich jak: GT, GT Networks, Telegartner, MIRSAN i Toten.

Jako największy dystrybutor szaf teleinformatycznych i zasilaczy UPS w Polsce, mamy na magazynie ponad 300 modeli szaf i 100 modeli zasilaczy awaryjnych UPS. Dodatkowo, nasz magazyn zawiera ponad 60 000 części elektrycznych i ponad 10 000 akcesoriów do szaf 19”, a to tylko ułamek naszego asortymentu.

Zapewniamy stałą dostępność produktów i bardzo szybką dostawę.

Postaw na jakość, postaw na ROMI.