Roger

www.roger.pl

Roger to polski producent urządzeń elektronicznych z dziedziny zabezpieczeń z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Od 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu systemów kontroli dostępu dla małych, średnich oraz najbardziej zaawansowanych projektów. Firma Roger jest wiodącym dostawcą kontroli dostępu w Polsce, a jej produkty służą codziennie milionom użytkowników w ponad 40 krajach. Przedsiębiorstwo posiada własny dział badań i rozwoju, co pozwala na pełną kontrolę nad oferowanymi rozwiązaniami oraz umożliwia dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych projektów. Produkcja urządzeń w całości realizowana jest w fabryce w Gościszewie k. Malborka. Lokalne wsparcie techniczne oferuje pomoc na każdym etapie realizacji projektu – od opracowania koncepcji, poprzez pomoc w zaprojektowaniu systemu, wsparcie we wdrożeniu, na szkoleniu użytkowników skończywszy.

Kluczowym produktem firmy jest system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5. Jest to rozwiązanie klasy Enterprise, w ramach którego zaimplementowano platformę do zarządzania bezpieczeństwem VISO SMS umożliwiającą integrację z systemami sygnalizacji pożarowej (SSP), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), telewizji dozorowej (CCTV), komunikacji (VoIP, SMS, e-mail) oraz automatyki budynkowej. Ofertę firmy uzupełniają takie produkty jak: system rejestracji czasu pracy, elektroniczne depozytory kluczy, systemy szafkowe oraz zamki elektroniczne.

Rozwiązania Roger stosowane są w sektorach: publicznym (w tym w obiektach infrastruktury krytycznej), komercyjnym, przemysłowym, edukacyjnym, mieszkaniowym, wypoczynkowym czy służbie zdrowia. Przykładowe realizacje to m.in.: wieżowiec Warsaw Spire, Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, kompleks biurowy 3T Office Park, Hotel Aquarius SPA*****, stadion Polsat Plus Arena Gdańsk, zakład produkcyjny Drutex i wiele innych.