Rittal

www.rittal.com/pl-pl/

Firma Rittal z siedzibą w Herborn w Hesji to czołowy światowy dostawca systemów obudów i szaf sterowniczych, rozwiązań do rozdziału mocy oraz klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal można znaleźć w ponad 90 procentach wszystkich branż na całym świecie, np. w budowie maszyn i urządzeń, w przemyśle spożywczym, a także w branżach IT i telekomunikacyjnej.

Do szerokiej gamy oferowanych rozwiązań należą konfigurowalne w kilku prostych krokach systemy obudów i szaf sterowniczych, których dane są dostępne w całym procesie prefabrykacji. Inteligentne rozwiązania chłodzenia Rittal z niższym średnio o 75 procent zużyciem energii, a co za tym idzie – z obniżoną emisją CO2 – które przez zastosowany moduł IoT mogą komunikować się z systemem zarządzania produkcją, a także umożliwiają przewidywanie napraw i konserwacji. Do oferty należą także innowacyjne rozwiązania IT – od szaf rack IT, przez modułowe centrum danych, aż po rozwiązania Edge & Hyperscale Computing.

Rozwiązania Rittal są dedykowane dla prawie każdej gałęzi przemysłu oraz środowiska IT i spełniają wszelkie wymagania, atesty oraz normy nawet najbardziej wymagającego otoczenia produkcyjnego i rozwiązań IT nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.