RCS Engineering

rcse.pl

Głównym celem firmy RCS Engineering jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych, z naciskiem na bezpieczeństwo. Nasza znajomość rynku oraz najnowocześniejszych technologii pozwala nam oferować zintegrowane systemy teletechniczne, które automatyzują procedury działania, optymalizują inwestycje, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wysoką jakość urządzeń.

Nasz zespół, posiadający wysokie kwalifikacje i kilkunastoletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń zarówno obiektów prywatnych, jak i podlegających obowiązkowej ochronie, jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

RCS Engineering jest generalnym dystrybutorem wysokiej jakości systemów renomowanych producentów, takich jak:

  • Ronyo Technologies (ochrona obwodowa, monitoring osób, systemy ochrony dzieł sztuki),
  • AVS Electronics (bariery mikrofalowe, czujniki SSWiN),
  • IMA (multiformatowe czytniki kontroli dostępu).

 

Ponadto, firma dostarcza zaawansowane urządzenia LIDAR 3D, które są wykorzystywane w systemach zabezpieczeń technicznych. Technologia LIDAR (Light Detection and Ranging) umożliwia precyzyjne mapowanie otoczenia za pomocą impulsów laserowych, co przekłada się na wysoką dokładność i skuteczność w monitoringu i ochronie. Nasze urządzenia LIDAR 3D są w stanie wykrywać nawet najdrobniejsze ruchy i zmiany w otoczeniu, co czyni je idealnym narzędziem do ochrony perymetrycznej, nadzoru dużych obszarów oraz monitorowania infrastruktury krytycznej.

Posiadamy także bogate doświadczenie w pracy z krajowymi i zagranicznymi systemami UAV, zarówno cywilnymi, jak i militarnymi. Nasze kompetencje obejmują autopiloty, systemy łączności oraz wyposażenie optoelektroniczne. W naszym portfolio znajdują się drony, drony na uwięzi, systemy radarowe, antydronowe, a także zautomatyzowane stacje dokujące dla dronów.