Poznaj Złotą Szóstkę 17SPIN

Złoci Partnerzy 17 edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych:

AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management) / SMS (Security Management System). Produkty służą do zarządzania wideo z zaawansowaną analityką oraz do integracji i wizualizacji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, PPOŻ, itp.). Są to platformy otwarte, skalowalne, o dożywotnim działaniu licencji bez opłat cyklicznych.

Więcej informacji tu >> www.axxonsoft.com

Commscope

CommScope jest globalnym liderem zapewniającym 75%  ludności świata efektywną komunikację. W ciągu ponad 40 lat działności CommScope dokonał czterech transformacyjnych przejęć, które stworzyły nowe możliwościach rozwoju firmy na rynku globalnym i zbudowały jej znaczącą rolę w branży infrastruktury sieciowej:

  • 2004 – Avaya Connectivity Solutions i portfolio SYSTIMAX
  • 2007 – Andrew Corporation
  • 2015 – rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej i telekomunikayjnej ( AMP NETCONNECT , ADC KRONE) TE Connectivity
  • 2019 – Nabycie firmy Arris z Ruckus

Rozwiązania Ruckus są kompletną linią wysokowydajnej infrastruktury dostępu do sieci, z kontrolerami Wi-Fi, wewnętrznymi i zewnętrznymi punktami dostępu, przewodowymi przełącznikami Ethernet, pakietami IoT i prywatnym LTE (CBRS). Oferta obejmuje również bezpieczeństwo sieci, szczegółowe analizy, otwarte API i oprogramowanie do zarządzania wraz z profesjonalnymi usługami i wsparciem. Transformacja CommScope przygotowała firmę do efektywnego wykorzystania długoterminowych trendów rozwoju branży, w tym do: konwergencji sieci, wykorzystania powszechnie technologii światłowodowych i mobilnych, 5G, Internetu rzeczy (IoT) oraz szybko zmieniających się modeli architektury sieci i technologii.

CommScope jest światowym liderem o wartości wielu miliardów dolarów i innowatorem w branży infrastruktury komunikacyjnej.

Więcej tu >>  www.commscope.com

Dallmeier posiada 35 lat doświadczenia w technologii transferu, nagrywania, oraz obróbki obrazu . Jest światowym pionierem w zakresie rozwiązań CCTV-IP. Dallmeier oferuje systemy autonomiczne, kompletne rozwiązania sieciowe oraz duże projekty z doskonale do siebie dopasowanymi podzespołami. Dallmeier jest jedynym producentem w Niemczech samodzielnie rozwijającym i produkującym wszystkie podzespoły – począwszy od kamery, poprzez moduły zapisu oraz transferu obrazu, inteligentną analizę nagrania, aż po indywidualnie dopasowany system zarządzania.

Więcej tu >>  www.dallmeier.com

Dormakaba

Jedna z trzech największych firm na globalnym rynku rozwiązań zabezpieczeń i kontroli dostępu. Oferuje rozwiązania bezpiecznego dostępu do pokoi i budynków z jednego źródła.

Grupa dormakaba to firma o ugruntowanej pozycji z ponad 150 letnim doświadczeniem. Wysokiej jakości portfolio produktów, znajduje zastosowanie w hotelach, sklepach, obiektach sportowych, lotniskach, szpitalach, domach lub biurach na całym świecie.

Portfolio zawiera rozwiązania spełniające wszystkie wymagania: systemy wejść w tym automatyka drzwiowa i fizyczna kontrola dostępu, mechaniczne systemy klucza, technikę drzwiową, systemy okuć do szkła, zamki sejfowe, kontrolę dostępu i dane elektroniczne, systemy zamków hotelowych, akustyczne ściany mobilne. W ofercie znajduje się również serwis.

Więcej >>  www.dormakaba.com/pl-pl

ROMI Sp. z o.o. należy do najbardziej wyspecjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce. Od początku działalności realizuje model dystrybucji z wartością dodaną, której głównymi filarami są: wiedza, wsparcie techniczne oraz realizacja projektów. Przemyślany dobór partnerów, dostawców oraz produktów pozwala od lat realizować założenie dystrybutora, który nie tylko dostarcza towar, ale również dzieli się wiedzą. Wąska specjalizacja wraz z bardzo szerokim asortymentem dostępnych artykułów (ponad 100 000 produktów na magazynie), pozwala dostarczać kompleksowe rozwiązania.

CORNING kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy. Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych. Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN.

Więcej >> www.corning.com

Tp-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Poza efektywnymi urządzeniami sieciowymi dla domu i firmy, oferuje liczne akcesoria, banki energii i rozwiązania smart home.

Więcej >> www.tp-link.com/pl