Podsumowanie wiosennej edycji SPIN Extra 2022!

W dniach 30 – 31 marca 2022 w Cukrowni Żnin odbyła się wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. W wymianie doświadczeń, dyskusjach merytorycznych oraz w nawiązywaniu i umacnianiu kontaktów biznesowych podczas SPIN Extra 2022 uczestniczyło ponad 200 osób.

Swoje rozwiązania podczas prelekcji oraz na stoiskach wystawienniczych zaprezentowało 23 Wystawców, takich jak:

  • Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, Dormakaba, Pawlaki Pro Audio, Quality 07, Romi wraz z firmą Corning, TP – Link
  • Srebrni Partnerzy: CleverTouch Technologies, Impakt z PowerWalker, MicroMade, Miwi Urmet, Platan, Roger wraz z Sensor – Online, Teleste, Uniview Technologies, Yamaha, Zpas
  • Brązowi Partnerzy: Aritech, AxxonSoft, BitStream, Novet, SafeKey, Intelek/Solarix, Tommex

Partnerzy SPIN Extra 2022 zaprezentowali szeroki wachlarz specjalizacji: od zabezpieczeń przeciwpożarowych, nowoczesnych systemów CCTV, bezprzewodowych systemów kontroli dostępu, systemów videodomofonowych, przez rozwiązania Data Center, rozwiązania sieci przewodowych i bezprzewodowych po nowoczesne systemu multimedialne, profesjonalne rozwiązania wizualne i elektroakustyczne.

Złoci Partnerzy oprócz standardowych wykładów poprowadzili także warsztaty w mniejszych grupach. Taka forma przekazu wiedzy została wprowadzona po raz pierwszy na jesiennej edycji 19 SPIN. Z racji bardzo pozytywnego odbioru zarówno przez Partnerów jak i Uczestników, została kontynuowana także na wiosennej edycji SPIN Extra 2022.  

Nieodłącznym elementem Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych jest panel ekspercki. Podczas wiosennej edycji SPIN Extra 2022 wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielił się:

• Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych Pan Edward Skiepko, przeprowadził wykład ekspercki zatytułowany: „Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych – współpraca projektanta z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych”.

Całość wydarzenia dopełnił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi. Główną atrakcją wieczoru był występ artystów z kabaretu Moralnego Niepokoju – Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i aktywny udział w wiosennej edycji wydarzenia SPIN Extra 2022.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w jesiennej, jubileuszowej edycji 20 SPIN, która odbędzie się w dniach 28 – 29 września 2022 w Hotelu Bania Termal & SKI w Białce Tatrzańskiej.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze SPIN Extra 2022: https://bit.ly/3ug7UKR

KONTAKT:

Organizator – LOCKUS

Partnerzy: Małgorzata Mogilska, T: 605 868 610, mmogilska@lockus.pl  | Ewa Owsiak,
T: 603 748 838, eowsiak@lockus.pl

Uczestnicy: Łukasz Haliniak T: 48 603 302 747, lhaliniak@lockus.pl