Złoci Partnerzy

Srebrni Partnerzy

Brązowi Partnerzy

Patroni Medialni

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Misją AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA jest tworzenie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących systemy: telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu oraz wideodomofonów.

Oferujemy:
• Zgodność produktów z obowiązującymi normami prawnymi – atestami, homologacjami, koncesjami wymaganymi w Polsce
• Aktualność oferty dopasowanej do najnowszych technologii
• Doradztwo na każdym etapie realizacji projektu
• Wsparcie w tworzeniu projektów i koncepcji systemów bezpieczeństwa
• Szkolenia w całej Polsce

Jesteśmy właścicielem jednych z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek: telewizji dozorowej NOVUS, kontroli dostępu KaDe, urządzeń EVIX, AST, ZEUS, FENIX, oprogramowania integrującego NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC, oraz oprogramowania nadzorczego NOVUS MANAGEMENT SYSTEM VSS.

Bosch Building Technologies

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ochrony obiektów. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kontroli dostępu oraz systemy konferencyjne i kongresowe. Firma dostarcza również oprogramowanie integrujące systemy bezpieczeństwa w obiektach.

Eltrox

Eltrox to działający od 20 lat największy w kraju dystrybutor: monitoringu, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Swoją pozycję opiera na sieci prawie 40 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki. Współpracujemy z takimi firmami jak Dahua, Hikvision, Satel, NEC, Nice, FAAC, FIBARO, Somfy, Seagate, TP-Link itd. Poza szeroką ofertą i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwis i konserwację zakupionego sprzętu.W odpowiedzi na zapotrzebowanie firm monterskich powstała marka Hurton.Jest to platforma przeznaczona do sprzedaży hurtowej, dzięki której współpracujemy z szeroką rzeszą wykwalifikowanych instalatorów.Pomagamy, szkolimy i promujemy szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Hanwha Vision

Hanwha Vision, część Hanwha Group z listy FORTUNE Global 500, jest pionierem w dziedzinie monitoringu wizyjnego od ponad 30 lat. Wykorzystując zaawansowane technologie optyczne, przetwarzania obrazu i cyberbezpieczeństwa, staliśmy się globalnym dostawcą rozwiązań wizyjnych. Nasze technologie oparte na sztucznej inteligencji i chmurze przyczyniają się do usprawnienia pracy przedsiębiorstw dzięki analizie Big Data. Zastosowanie innowacyjnych chipsetów z Open Platform, wbudowanych w kamery, dają klientom swobodę w wyborze oprogramowania i zarządzania danymi wideo. Oferta Hanwha obejmuje nie tylko produkty 'najlepsze w swojej klasie’, ale też wsparcie i wieloletnią gwarancję, co podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie kompleksowych rozwiązań do monitoringu wideo.

Konica Minolta

Usługi rozwiązań wideo Konica Minolta łączą najnowocześniejszą technologię inteligentnych kamer Mobotix z algorytmami sztucznej inteligencji dostosowanymi do potrzeb klientów. Inteligentne aplikacje są w stanie rozpoznawać ludzi, obiekty, zachowania i zagrożenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Systemy VSS rozwiązują realne problemy związane z bezpieczeństwem i ochroną, kontrolą wizualną i kontrolą jakości, zapewniając wymierną wartość dla firm i branż, takich jak produkcja, magazynowanie, logistyka, opieka zdrowotna, handel detaliczny i wiele innych.

 • Ponad 10 lat doświadczenia w złożonych projektach wdrożeniowych IT
 • Silna sieć serwisowa na całym świecie
 • Konsultacyjne podejście do odkrywania pełnych wymagań klientów
 • Ponad 100 doświadczonych konsultantów sprzedaży VSS
 • Ponad 100 doświadczonych techników serwisowych i programistów VSS
 • EU Competence Center do szczegółowego testowania nowych technologii
 • Fizyczne showroomy, w których klienci mogą zobaczyć technologię z bliska.
 • Pełna pomoc w procesie integracji w celu zapewnienia współpracy rozwiązań z obecnymi systemami klienta.
 • Konica Minolta jest głównym właścicielem kamer Mobotix
 • Wszystkie technologie VSS spełniają standardy bezpieczeństwa (RODO i cyberbezpieczeństwo).

 

Megavision Technology

Megavision Technology to wiodący, polski dostawca systemów bezpieczeństwa wysokich technologii.

W ofercie firmy znajdują się wyłącznie kluczowe rozwiązania wyprodukowane lub wytworzone w krajach NATO, spełniające wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia,
gwarantując użytkownikom systemów pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Flagowe produkty firmy to platforma integrująca klasy PSIM  – VENOM, szeroki wachlarz rozwiązań Motorola Solutions, w tym systemy CCTV oraz KD od AVIGILON,
a także kamery NEXUS produkowane w Korei Południowej spełniające wymagania NDAA oraz TAA.

Spółka swoją ofertę kieruje jedynie do projektantów oraz klientów końcowych oczekujących rozwiązań klasy Premium, dających wszystkim stronom gwarancję powodzenia najbardziej wymagających projektów.

Miwi Urmet

Miwi Urmet Sp. z o.o. to założona w 1990 roku firma będąca przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet. Od ponad 30 lat jest liderem na rodzimym rynku w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W swojej ofercie posiada m.in.: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, interkomy, systemy wideo/domofonowe, automatykę bramową i budynkową.

W ramach swojej działalności Miwi Urmet oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i urządzeń w celu uzyskania jak najlepszej funkcjonalności i stosunku jakości do ceny; opracowanie projektów technicznych; nadzór i wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemów; profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.  

Reichle&De-Massari Polska

Reichle&De-Massari Polska Sp. z o.o. powstała w 1993 roku, jako firma córka szwajcarskiej firmy Reichle&De-Massari AG, wiodącego na rynkach światowych producenta systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego. Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniom R&M Polska sukcesywnie zdobywała rynek krajowy stając się jego liderem. Wysokiej jakości produkty i nowatorskie, perspektywiczne rozwiązania są w stanie sprostać przyszłym wymaganiom klientów, a tym samym stanowią bezpieczną inwestycję na wiele kolejnych lat. Rozwiązania R&M stosowane są przez operatorów sieci, w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach przetwarzania danych oraz w obiektach przemysłowych. Fundamentalne wartości marki R&M to: jakość, nowatorstwo skupienie uwagi na potrzebach klienta. Odpowiednio dobrany,skuteczny system zarządzania jakością gwarantuje stałe doskonalenie produktów, usług i procesów. Klienci i Partnerzy R&M odnoszą korzyści, jakie zapewniają im najwyższe szwajcarskie standardy jakości oraz zaangażowanie w kwestię kontroli jakości, co znajduje wyraz w posiadanych certyfikatach ISO.

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Seagate

Seagate Technology jest światowym liderem i producentem precyzyjnie zaprojektowanych, najwyższej klasy rozwiązań w zakresie przechowywania i zarządzania systemami danych. Od ponad 40 lat firma Seagate umożliwia przedsiębiorstwom dynamiczny rozwój, dzięki nowatorskim dyskom twardym, dyskom półprzewodnikowym, systemom danych oraz kompleksowym, dostosowanym do potrzeb klienta rozwiązaniom w zakresie obsługi i odzyskiwania danych. Rozwiązania te pozwalają usprawnić zarządzanie danymi, zarówno przechowywanymi w miejscu, jak i tymi, znajdującymi się w ruchu.

Więcej o firmie Seagate dowiesz się pod adresem seagate.com oraz na kanałach social media: Twitter, Facebook, LinkedIn i YouTube i na naszym blogu.

SENSOR

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Assa Abloy

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce.

Cloud Electronics Limited

Cloud Electronics Limited is a British Manufacturer of BGM, Contracting Installation audio equipment. Specialist in Paging, Zone-routing, Amplification and Mixer-Amplifiers for all types of commercial and domestic installations, such as Retail, Licensed Retail, Entertainment, Hospitality, Fitness/wellbeing etc. Cloud is indisputably the most trusted brand in its sector with 40years of outstanding and proven heritage, recognised as being 100 percent reliable in the most demanding and difficult applications.

Our clients value clear and faultless sound that is easily managed and consistently trouble free. Cloud enjoys a worldwide reputation for delivering exactly that, a reputation won almost entirely through word of mouth. Performance over time is the only benchmark – all Cloud products are backed with a five-year guarantee.

We are based in the city of Sheffield, England. All of our products are built by skilled and knowledgeable workers. This facility also houses our specialist in-house research and development team. Every design is unique to Cloud Electronics and follows the most rigorous testing and sound testing process in the industry.

Eltcrac System

ŁĄCZYMY TECHNOLOGIE

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy obecni na rynku Instalacji Niskoprądowych i Systemów Ochrony Technicznej.
Dzięki doświadczeniu, zdobyliśmy na rynku opinię zaufanego partnera biznesowego i eksperta w branży.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, co pozwala nam wykonywać i wspierać projekty na każdym ich etapie, od fazy koncepcji, projektowania i realizacji.
Działy projektowe, wdrożeń i serwisu – w znaczący sposób umacniają naszą pozycję wśród klientów, pomagając budować z nimi trwałe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach.
Nasz zespół, poprzez różnorodność percepcji pozwala nam działać szeroko, nie boimy się wyzwań a naszą myślą przewodnią stało się hasło „Łączymy technologie”.

Emiter
Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii
i najnowszej technologii dla domu

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

EWIMAR

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Ułatwiają one wykonywanie wymienionych instalacji, uzupełniając je o dodatkowe funkcje, zwiększają jakość połączeń elektrycznych i mechanicznych a także zapewniają skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

IP&S

IP&S Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, będącą dystrybutorem firm AUTRONICA, DET-TRONICS, systemu ADICOS firmy GTE, Fireye, Forney oraz producentem specjalistycznych urządzeń przemysłowych, świadcząca usługi dla przemysłu m.in. dla energetyki, przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przemysłu wydobywczego ropy i gazu oraz dla mieszkań i budynków użyteczności publiczne w zakresie systemów SSP, detekcji gazów palnych i toksycznych, wczesnej detekcji tlenia, systemów dozoru płomienia, instalacji palnikowych i innych specjalistycznych systemów zabezpieczeń. 

OPTEX

Japońska firma OPTEX od ponad 40 lat jest światowym liderem detekcji i globalnym dostawcą systemów zapobiegania przestępczości.

Rozwiązania OPTEX znane są na całym świecie i stosowane powszechnie w obiektach infrastruktury krytycznej, centrach danych, obiektach wojskowych, logistycznych, handlowych, a także mieszkalnych.

OPTEX w swojej ofercie posiada przewodowe i bezprzewodowe, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne czujki PIR oraz PIR+MW, aktywne bariery podczerwieni, najnowocześniejsze, światłowodowe systemy DAS oraz zaawansowane technologicznie laserowe detektory skanujące dalekiego zasięgu. Firma oferuje również systemy zliczania osób oraz czujniki parkingowe.

Urządzenia firmy OPTEX są kwintesencją jakości, funkcjonalności i dbałości o szczegóły, tak charakterystycznych dla japońskich produktów.

Więcej informacji: www.optex-europe.com/pl

ZKTeco

ZKTeco to firma o globalnym zasięgu, produkująca urządzenia i oprogramowanie dla systemów bezpieczeństwa, specjalizująca się w zaawansowanych technologiach inteligentnego uwierzytelniania tożsamości w tym weryfikacji biometrycznej. Oferuje produkty dla kontroli wejść dla pieszych i wjazdu pojazdów, inteligentnych biur, systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. ZKTeco jest obecne w ponad 40 krajach Europy i ma swoją europejską siedzibę w Hiszpanii, a lokalnie w Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Włoszech i Portugalii. Aby zoptymalizować dystrybucję produktów firma zarządza operacjami logistycznymi i magazynowymi o powierzchni ponad 3.000m². W Madrycie znajduje się europejskie Centrum Badań i Rozwoju firmy zapewniające niezbędne usługi projektowania rozwiązań specjalnie dostosowanych do potrzeb każdego klienta i rynku. Biuro ZKTeco Europe koncentruje się na analizach potrzeb klientów, sprzedaży, logistyce, RMA i obsłudze gwarancyjnej produktów.

2N

Firma 2N należy do liderów w dziedzinie systemów interkomowych i kontroli dostępu IP. 

Jesteśmy pionierem innowacji w tym sektorze, opracowując pierwszy na świecie interkom IP w 2008 roku oraz pierwszy interkom LTE/4G dziesięć lat później. Obecnie oferujemy pełen zakres rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, systemów kontroli dostępu i komunikacji zewnętrznej w budynkach. 2N obsługuje zarówno rynek mieszkaniowy, jak i komercyjny. Nasze rozwiązania współdziałają z technologią Bluetooth oraz urządzeniami mobilnymi.

2N jest od 2016 roku członkiem Grupy AXIS i posiada oddziały w jedenastu krajach oraz rozległą sieć dystrybucji na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.2n.com

ACO

Domofony Aco – to trwałe, niezawodne i funkcjonalne urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Od 3 dekad rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, odpowiadając na potrzeby Klientów i oferując im rozwiązania, które przetrwają lata.  Na bieżąco reagujemy na zmieniające się na rynku trendy zarówno w zakresie technologii, jaki designu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb inwestycji wielomieszkaniowych z rozbudowanym i skomplikowanym systemem domofonowym, a także do klienta indywidualnego (małe inwestycje). Posiadamy nowoczesny park maszyn produkcyjnych, co pozwala nam na realizację nowatorskich rozwiązań, ale także na dostosowywanie oferty pod indywidualne zamówienia. Przekonaj się sam!

Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta, e-mail: bok@aco.com.pl, tel.: +48 61 843 93 71

Asbis Poland

Grupa ASBIS jest wiodącym dystrybutorem o wartości dodanej, dostawcą produktów, rozwiązań i usług IT, IoT na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) z lokalnymi biurami w 30 krajach i 4 centrami dystrybucyjnymi.

Działalność ASBIS opierała się na trzech filarach: dystrybucji sprzętu i oprogramowania dla Client Computing i Data Centers, zawsze uzupełnionych magazynach, w tworzeniu światowej klasy produktów oraz złożonych rozwiązań i projektów dla dużych przedsiębiorstw.

W 2022 firma zdecydowała się zainwestować w dwa kolejne obszary działalności, którymi są robotyka oraz phisical security.

BT Electronics

BT Electronics jest polskim producentem i liderem na rynku elektronicznych depozytorów kluczy, broni i przedmiotów SAIK, od kilkunastu lat wykorzystywanych przez największe firmy i instytucje. Dzięki nieustannemu rozwojowi depozytory SAIK posiadają opinię najwszechstronniejszych depozytorów dostępnych na rynku, mogących przechować i wydać dowolne przedmioty, na bardzo różne sposoby.

W ramach swojej działalności firma oferuje program wsparcia przy realizacjach – od koncepcji i przygotowania dokumentacji, poprzez wdrożenie, aż do opieki serwisowej. Do dyspozycji projektantów oddany jest on-linowy SAIK Designer [www.saik.pl/designer/], dzięki któremu samodzielnie można stworzyć kompletny projekt depozytora.

Firma jest znana z realizacji nietypowych projektów, dzięki czemu znajduje odbiorców wśród przedstawicieli każdego rodzaju branż. Dodatkowym atutem jest dożywotnie wsparcie zdalne dla oferowanych depozytorów i możliwość bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub na miejscu potencjalnego wdrożenia.

Elmark Automatyka

Dostarczamy na polski rynek sprawdzone rozwiązania automatyki przemysłowej i budynkowej. Wierzymy, że technologia nie powinna ograniczać rozwoju przedsiębiorstw, a stanowić bazę do ich wzrostu. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie, a po zakupie wesprze Cię w razie ewentualnych problemów wdrożeniowych – dobrze trafiłeś. Elmark Automatyka to zespół doświadczonych inżynierów – pasjonatów technologii. Dlatego od lat rozwijamy nasze portfolio, zawsze szukając najlepszych rozwiązań i dostosowując naszą ofertę do wymagań rynku.

FAAC

Firma FAAC istnieje na rynku od roku 1965. Wtedy też powstał pierwszy napęd do automatyzacji bramy.  Od tego momentu misją FAAC stała się poprawa jakości życia i bezpieczeństwa klientów poprzez upraszczanie i automatyzację codziennych czynności dzięki projektom i opracowywaniu innowacyjnych oraz funkcjonalnych urządzeń z zakresu automatyki i kontroli dostępu zarówno dla użytkowników pojazdów, jak i dla pieszych.

W Polsce FAAC istnieje od ponad 25 lat i posiada w swojej ofercie produkty marek:
FAAC – automatyka do bram i szlabanów, wejść i automatycznych drzwi, bramy szybkobieżne oraz kontrola dostępu.
GENIUS – automatyka do bram i szlabanów
MAGNETIC – system z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu kontroli dostępu we wszystkich sektorach produkcji oraz sprzedaży szlabanów i przejść dla pieszych.
DAAB – napędy do zadań specjalnych, do bram ciężkich, przemysłowych.

Obecnie FAAC to ponad 3600 pracowników na całym świecie, 8 głównych zakładów produkcyjnych, 53 filie obecne w 30 krajach i jedna globalna sieć oficjalnych dystrybutorów.

NOVET

Firma NOVET jest wiodącym dostawcą elektronicznych systemów kontroli dostępu i rozwiązań dla branży stolarki otworowej. Aktywnie działa na polskim rynku od 1996 roku i od samego początku obrała kierunek sprzedaży produktów najwyższej jakości, posiadających certyfikaty renomowanych instytutów badawczych oraz spełniających wymogi europejskich norm.

Oferowane przez nas urządzenia kontroli dostępu łączą zalety rozwiązań mechanicznych i elektronicznych oraz gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, dysponujących wieloma obiektami w różnych lokalizacjach. Przyjazne w obsłudze aplikacje umożliwiają administratorowi zdalne zarządzanie uprawnieniami użytkowników z dowolnego miejsca na świecie. Dotyczy to zarówno pracowników stacjonarnych, jak i tych wykonujących swoje zadania w terenie. 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantują nie tylko poszczególne urządzenia, ale także samo oprogramowanie, odpowiadające za kodowanie przesyłanych danych. Poszczególne systemy kontroli dostępu są elastyczne i skalowalne co oznacza, że w dowolnej chwili można rozbudować je dodając nowych użytkowników i kolejne urządzenia. Mechatroniczne wkładki i kłódki oraz zamki RFID umożliwiają nie tylko zabezpieczenie drzwi wejściowych, drzwi ewakuacyjnych czy drzwi wewnętrznych, ale także bram, furtek, a nawet kontenerów, skrzynek pocztowych czy szafek depozytowych.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu opierają się na technologii Data on credential, określającej metodę przechowywania oraz weryfikowania poprawności i ważności praw dostępu. Umożliwia ona zintegrowanie elektronicznych zamków pracujących w trybie offline z urządzeniami kontroli dostępu online. Prawa dostępu poszczególnych użytkowników są przechowywane w bezpieczny sposób na poświadczeniach, a pracujące w trybie offline urządzenia weryfikują je pod kątem ważności i aktualnego statusu. Aktualizacje praw dostępu i ich ponownie wgranie na poświadczenie użytkownika odbywa się za każdym razem, gdy dana osoba komunikuje się z czytnikiem / walidatorem online.

LinkedIn | Facebook | Youtube

AV iT Info

AV iT Info — platforma medialna, specjalizująca się w tworzeniu i popularyzowaniu treści związanej z profesjonalną branżą AV i IT. Platformę budują: Kanał AV iT (YouTube), Radio AV iT (podcast), strona internetowa z Newsami, Technologiczną Wikipedią i specjalną Strefą Integratora. 

Dla klienta końcowego platforma popularyzuje trudne pojęcia branżowe, testuje nowości,  przybliża produkty i rozwiązania, edukuje, zaciekawia. Integratorowi dostarcza najnowsze informacje branżowe dotyczące aktualnych wydarzeń typu roadshow i webinarów, relacjonuje najważniejsze eventy, w jednym miejscu zbiera najistotniejsze informacje z życia branży. 

Budnet.pl

Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo jak i inwestorzy. Portal buduje innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem.

Budowa.org

Portal internetowy Budowa.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Budownictwo.org

Portal internetowy Budownictwo.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży budowlanej.

Elektryka.org

Portal internetowy Elektryka.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży elektrycznej.

instalacjebudowlane.pl

Portal www.instalacjebudowlane.pl to codziennie aktualizowany serwis o tematyce instalacji w budownictwie, kierowany do indywidualnych inwestorów i profesjonalistów. Dostarcza najświeższe informacje dotyczące cen i instrukcji montażu produktów, wskazuje normy i przepisy prawne dla prac instalatorskich. Posiada informację targową, szkoleniową oraz zakładkę zawierającą oferty pracy w branży instalacyjnej.

Ochrona i Bezpieczeństwo

Ochrona i Bezpieczeństwo jest dwumiesięcznikiem z branży security, obecnym na rynku od ponad 20 lat na rynku czasopism branżowych, wydawanych przez Mediafachowe Sp. z o.o.

Zakres tematyczny naszego tytułu obejmuje najważniejsze tematy branży zabezpieczeń:

 • Monitoring wizyjny
 • Telewizja dozorowa CCTV
 • Kontrola dostępu
 • SSWiN (Systemy sygnalizacji włamania i napadu)
 • Ochrona perymetryczna (obwodowa)
 • Termowizja
 • Bezpieczeństwo Ppżarowe (SSP – Systemy sygnalizacji pożarowej)
 • Ochrona infrastruktury krytycznej
 • Ochrona obiektów
 • Systemy łączności
 • Zasilanie awaryjne
 • Cyberbezpieczeństwo
 • Ratownictwo
 • DSO ( Dżwiękowe systemy ostrzegawacze)
 • Integracja systemów bezpieczeństwa
 • Smart City