Hikvision

www.hikvision.com/pl/

Hikvision to międzynarodowy producent i lider w produkcji i dostawie urządzeń monitoringu wizyjnego. Hikvision jest liderem w dziedzinie AIoT dzięki zaawansowanej percepcji maszynowej, sztucznej inteligencji i big data. Producent skupia się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań, a tym samym dąży do inteligentniejszego, wygodniejszego i wydajniejszego świata.

Oferta produktów obejmuje systemy telewizji dozorowej, kontrolę dostępu i rozwiązania bezpieczeństwa oparte na sztucznej inteligencji. Firma dostarcza również zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa oparte na technologii AI, aby wspierać użytkowników końcowych w zakresie nowych aplikacji i możliwości zarządzania bezpieczeństwem oraz inteligencji biznesowej. Hikvision posiada doświadczenie i rozwiązania dedykowane dla sektorów takich jak inteligentne miasta, transport, edukacja, retail. Obejmuje to również szeroką grupę produktową – Commercial Displays. Ponadto zajmuje się inteligentnymi domami, robotyką i obrazowaniem medycznym.

Hikvision dzięki globalnej obecności w 150 krajach za pośrednictwem 66 oddziałów skutecznie spełnia wymagania klientów. Od 2014 roku producent jest obecny również w Polsce – biura znajdują się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.