CommScope Złotym Partnerem!

W gronie Złotych Partnerów witamy firmę CommScope.

CommScope jest globalnym liderem zapewniającym 75%  ludności świata efektywną komunikację. W ciągu ponad 40 lat działności CommScope dokonał czterech transformacyjnych przejęć, które stworzyły nowe możliwościach rozwoju firmy na rynku globalnym i zbudowały jej znaczącą rolę w branży infrastruktury sieciowej:

  • 2004 – Avaya Connectivity Solutions i portfolio SYSTIMAX
  • 2007 – Andrew Corporation
  • 2015 – rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej i telekomunikayjnej ( AMP NETCONNECT , ADC KRONE) TE Connectivity
  • 2019 – Nabycie firmy Arris z Ruckus

Rozwiązania Ruckus są kompletną linią wysokowydajnej infrastruktury dostępu do sieci, z kontrolerami Wi-Fi, wewnętrznymi i zewnętrznymi punktami dostępu, przewodowymi przełącznikami Ethernet, pakietami IoT i prywatnym LTE (CBRS). Oferta obejmuje również bezpieczeństwo sieci, szczegółowe analizy, otwarte API i oprogramowanie do zarządzania wraz z profesjonalnymi usługami i wsparciem. Transformacja CommScope przygotowała firmę do efektywnego wykorzystania długoterminowych trendów rozwoju branży, w tym do: konwergencji sieci, wykorzystania powszechnie technologii światłowodowych i mobilnych, 5G, Internetu rzeczy (IoT) oraz szybko zmieniających się modeli architektury sieci i technologii.

CommScope jest światowym liderem o wartości wielu miliardów dolarów i innowatorem w branży infrastruktury komunikacyjnej.

Więcej >>  www.commscope.com