Agenda

Dzień I
21.03.2024 - czwartek

08:00

Rejestracja Uczestników

09:00

Panel powitalny

09:15

Podczas prelekcji skupimy się na wszystkich etapach postawania nowoczesnej, bezpiecznej i wydajnej sieci lokalnej. Począwszy od projektu sieci i doboru optymalnego rozwiązania, do przeglądu aktualnych rozwiązań.

Omówimy możliwości rozwiązania Omada SDN pod kątem wykorzystania przełączników oraz punktów dostępowych WiFi, a także przegląd funkcjonalności Omada SDN w zastosowaniach do budowy sieci w budynkach wielkopowierzchniowych takich jak szkoły, placówki medyczne, hotele i magazyny.

Prelekcję będą dopełniały zrealizowane wdrożenia ukazujące zastosowanie Omada SDN.


Robert Gawroński | TP-Link

09:45

Megavision Technology należy do pionierów rozwoju i jakości zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. W odpowiedzi na globalne trendy doskonalące i automatyzujące zarządzanie bezpieczeństwem obiektów, proponujemy podczas wykładu syntetyczną podróż do niedalekiej przyszłości.

Omówimy, posiłkując się posiadanymi w ofercie technologiami, co czeka naszą branżę w nadchodzących latach. Skupimy się na najważniejszych obszarach, czyli potrzebie unifikacji i integracji, roli sztucznej inteligencji w analizie video, ochronie danych oraz cyberbezpieczeństwie. Opowiemy także co nowego w palecie produktowej AVIGILON – Motorola Solutions oraz platformie integrującej PSIM VENOM, po szczegóły zapraszając na stoisko naszej firmy.


Krzysztof Rybak i Michał Biela | Megavision Technology

10:15

Zaawansowane algorytmy analizy obrazu i dźwięku w praktyce dostępne w nowych kamerach serii 3100i, 5100i, 7100i, oraz najnowszym oprogramowaniu BVMS (Bosch Video Management System). Wykorzystania analizy zarówno wideo jak i dźwięku do: detekcji broni palnej, czy eliminowania fałszywych alarmów (np. wywoływanych przez zwierzęta). Co więcej zastosowanie funkcji anonimizacji aplikacji BVMS, i wiele innych.


Michał Mielczarek | Bosch

10:45

Przerwa kawowa i networking

11:30

Czy już widzieliśmy wszystko, co może zaoferować punkt kamerowy? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie i pragniesz zgłębić potencjał nowoczesnych technologii monitoringu, zapraszamy na naszą prelekcję „Maksymalizacja potencjału punktu kamerowego”.

W trakcie sesji skupimy się na tym, jak innowacyjne podejście do wykorzystania zaawansowanych technologii sprzętowych oraz oprogramowania analitycznego może transformować standardowy punkt kamerowy w wysoce zaawansowaną platformę bezpieczeństwa, oferującą szerszy zakres możliwości i wyższą efektywność. Prezentacja ta umożliwi uczestnikom dogłębne zrozumienie, jak daleko można posunąć granice w zakresie wykorzystania systemów wizyjnych, od analizy obrazu po zaawansowaną integrację z sztuczną inteligencją.

Dołącz do nas, aby poszerzyć swoją wiedzę i zainspirować się najnowszymi trendami w dziedzinie dozoru wizyjnego.


Łukasz Lik | Hanwha Vision

12:00

ProtegeGX to zaawansowana platforma pozwalająca efektywnie zarządzać bezpieczeństwem obiektu. Dzięki rozbudowanym możliwościom integracji z systemami zewnętrznymi oraz bardzo dużej funkcjonalności umożliwia sprawną automatyzację zarządzania obiektem. W trakcie prezentacji omówimy zaawansowane opcje systemu, możliwości integracji z BMS, depozytorami kluczy i windami oraz rozwiązaniami z oferty Miwi Urmet. 


Krzysztof Napora | Miwi-Urmet

12:30

Oferowany od 2016 roku i nieustannie rozwijany system kontroli dostępu RACS 5 zdążył wypracować sobie renomę niezawodnego, bezpiecznego i funkcjonalnego rozwiązania dla obiektów w wielu sektorach gospodarki. Obecnie jest on zintegrowany z ponad 50 rozwiązaniami różnych dostawców z branży zabezpieczeń i nie tylko. Liczba tych integracji stale rośnie, dzięki czemu system zapewnia optymalne i wygodne zarządzanie bezpieczeństwem dowolnego obiektu. W trakcie prelekcji zaprezentowane zostaną najważniejsze integracje dostępne w systemie kontroli dostępu RACS 5, które znalazły swoje zastosowanie w wybranych realizacjach.


Łukasz Kanarek | Roger

SENSOR – AUTOMATYKA dla HOTELU

Nieoczywista funkcjonalność oprogramowania hotelowego: zaawansowane sterowanie grzaniem i chłodzeniem, rozbudowany interfejs do programu recepcyjnego, funkcje usprawniające obsługę obiektu.


Grzegorz Nowak | Sensor-Online

13:00

W nowo powstających projektach systemów bezpieczeństwa bardzo ważną rolę odgrywa ich integracja w jednym oprogramowaniu nadzorczym, które zapewnia nad nimi pełną kontrolę. Podczas prezentacji przedstawimy profesjonalne oprogramowanie do zarządzania systemami bezpieczeństwa w obiektach – NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC, oraz omówimy korzyści płynące z jego stosowania w powstających projektach systemów bezpieczeństwa.

NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC to kompleksowe rozwiązanie integrujące systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, sygnalizacji włamania i napadu oraz automatyki budynkowej. Zaprojektowane i stworzone w POLSCE, przez zespół wysoko wykwalifikowanych programistów, odpowiadających za ciągły rozwój, gwarantujących elastyczność wdrożenia, bezpieczeństwo i stabilne działanie aplikacji.


Marcin Cholewka | AAT

13:30

Przerwa obiadowa

15:00

Rosnące wykorzystanie AI w otaczającym nas świecie powoduje eksplozję ilości danych. W konsekwencji centra danych w przedsiębiorstwach potrzebują zrównoważonych możliwości dostosowania swojej skali działania pomimo ograniczeń związanych z ilością miejsca, mocy i budżetu. W tym punkcie do akcji wkracza Mozaic 3+™.

Mozaic 3+™ to platforma dysków twardych wykorzystująca unikatową technologię HAMR, dostarczając pamięć masową o niezrównanej gęstości powierzchniowej na poziomie 3 TB na pojedynczy talerz i większej. Jednak to też coś znacznie więcej…..

Zapraszamy na prelekcję poświęconą platformie MOZAIC 3+™ , rozwiązaniu łączącym
najbardziej zaawansowane technologie rejestracji w nanoskali oraz przełomowe osiągnięcia w zakresie materiałoznawstwa na świecie.


Karol Narojczyk | Seagate

16:00

Nasza prezentacja przedstawi innowacje w projektowaniu infrastruktury sieciowej, koncentrując się na wysokowydajnych, skalowalnych łączach optycznych z zastosowaniem najnowszych typów złączy CS i SN. Omówimy modularne rozwiązania dla serwerowni, ukazując, jak łatwo zaprojektować zabudowę serwerową, oraz wprowadzimy do klasyfikacji (Grade) złączy światłowodowych, które są kluczem do zapewnienia optymalnej wydajności już na etapie projektowania. Poruszymy temat Ethernetu jednoparowego (SPE) jako przyszłości sieci LAN i automatyki budynkowej, podkreślając jego znaczenie w nowoczesnej infrastrukturze IT. Zajmiemy się również standardyzacją zasilania zdalnego (PoE) i klasami RP, eksplorując istotę kabli połączeniowych – krosowych i ich wpływ na zapewnienie wysokiej mocy dla urządzeń końcowych.


Michał Białek i Wojciech Lis | Reichle & De-Massari

16:30

Przerwa kawowa i networking

17:00

Szczegóły wkrótce

Warsztaty

17:40

Przerwa techiczna

17:50

Szczegóły wkrótce

Warsztaty

18:30

Integracja i wypoczynek

20:30

Kolacja | Wieczór pełen atrakcji

Dzień II
22.03.2024 - piątek

07:30

Śniadanie

08:30

Poranna kawa | Rozmowy w strefie wystawienniczej

10:40

Odpowiednio dobrane ograniczniki przepięć są gwarancją bezpieczeństwa instalacji teletechnicznej oraz instalacji towarzyszących. Zaindukowane napięcie w przewodach podczas wyładowania atmosferycznego, może prowadzić do zniszczenia podłączonych urządzeń, oraz stanowić zagrożenie dla innych instalacji znajdujących się w pobliżu. Wiele osób, wciąż nie docenia wagi zabezpieczeń przeciwprzepięciowych lub zaniedbuje właściwy dobór urządzeń ochronnych do instalacji.

W ramach prelekcji, Mirosław Gondek – projektant urządzeń elektronicznych i programista urządzeń mikroprocesorowych, omówi zjawisko przepięcia oraz przyczyny uszkodzeń współczesnej elektroniki. Przedstawi budowę i zasadę działania, poszczególnych serii ograniczników przepięć marki Ewimar.


Miroslaw Gondek | Ewimar

11:00

Przerwa kawowa i networking

12:30

Zastosowanie urządzeń Aperio to najprostszy sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed nieuprawnionym dostępem poprzez zastąpienie zamknięć mechanicznych inteligentną kontrolą dostępu. Ponieważ zasilane bateryjnie urządzenia Aperio działają bezprzewodowo, umożliwiają szybką i łatwą instalację, co za tym idzie pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy na etapach montażu jak eksploatacji systemu. Asortyment Aperio obejmuje wkładki, klamki, szyldy, kompletne zamki do drzwi, zamki szafkowe oraz zamki do szaf rack. Mogą one współpracować z dowolnie wybranym systemem zarządzania dostępem. Lista producentów systemów KD, które dokonały integracji Aperio liczy ponad 100 podmiotów. Aperio obsługuje szeroką gamę poświadczeń w technologiach RFID jak i mobilnych (NFC, BLE).


Beata Idziak | Assa Abloy

13:40

Przerwa kawowa i networking

14:00

Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursów

14:15

Obiad

TP-Link

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. 

Robert Gawroński
SMB Channel Manager, TP-Link

Z TP-Link związany od 2012 roku, obecnie odpowiada za strategię sprzedaży rozwiązań biznesowych. Posiada szeroką wiedzę o sieciach i stosowanych w nich urządzeniach, przez lata pracował jako inżynier wsparcia przedsprzedażowego.

Megavision Technology

Megavision Technology to wiodący, polski dostawca systemów bezpieczeństwa wysokich technologii.

W ofercie firmy znajdują się wyłącznie kluczowe rozwiązania wyprodukowane lub wytworzone w krajach NATO, spełniające wszelkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia,
gwarantując użytkownikom systemów pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Flagowe produkty firmy to platforma integrująca klasy PSIM  – VENOM, szeroki wachlarz rozwiązań Motorola Solutions, w tym systemy CCTV oraz KD od AVIGILON,
a także kamery NEXUS produkowane w Korei Południowej spełniające wymagania NDAA oraz TAA.

Spółka swoją ofertę kieruje jedynie do projektantów oraz klientów końcowych oczekujących rozwiązań klasy Premium, dających wszystkim stronom gwarancję powodzenia najbardziej wymagających projektów.

Krzysztof Rybak
Dyrektor działu Software Development

Związany z firmą Megavision Technology od prawie dekady. Odpowiada za wyznaczanie kierunków PSIM VENOM. Koordynuje procesy projektowe oraz wdrożeniowe zaawansowanych, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa. Ponadto aktywnie uczestniczy w eksploracji nowych technologii oferowanych na rynkach światowych. Relaksuje się grillując, grając w piłkarzyki i rzutki. Jest mistrzem gry Mortal Kombat.

Michał Biela
Dyrektor ds. Technologii

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej kierunku Elektronika i Telekomunikacja
oraz Politechniki Warszawskiej kierunku Automatyka i Robotyka.

Od 17 lat związany z branżą zabezpieczeń technicznych. Obecnie Dyrektor ds. Technologii w firmie Megavision Technology odpowiedzialny za rozwój nowych technologii i rozwiązań.

Autor wielu projektów branżowych. Czynnie współpracujący z producentami, uczelniami technicznymi, dystrybutorami, projektantami klientami końcowymi oraz inwestorami i wykonawcami w zakresie wsparcia projektowego i wdrożeniowego.
Specjalista w zakresie systemów wizyjnych w tym analizy obrazu, infrastruktury IT oraz systemów kontroli dostępu.

Bosch Building Technologies

Bosch Building Technologies jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i rozwiązań w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ochrony obiektów. Portfolio produktów obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, kontroli dostępu oraz systemy konferencyjne i kongresowe. Firma dostarcza również oprogramowanie integrujące systemy bezpieczeństwa w obiektach.

Michał Mielczarek
Regionalny Kierownik Produktu, Bosch

Z wykształcenia Absolwent Politechniki Łódzkiej. Zawodowo od kilkunastu lat związany z branżą wizyjnych systemów zabezpieczeń. Obecnie z firmą Robert Bosch, w której wspiera partnerów i klientów w aspektach związanych z systemami wizyjnymi. Stawia na systemy inteligentne, wspomagające procesy decyzyjne operatorów oraz systemy cyber-bezpieczne.

Hanwha Vision

Hanwha Vision, część Hanwha Group z listy FORTUNE Global 500, jest pionierem w dziedzinie monitoringu wizyjnego od ponad 30 lat. Wykorzystując zaawansowane technologie optyczne, przetwarzania obrazu i cyberbezpieczeństwa, staliśmy się globalnym dostawcą rozwiązań wizyjnych. Nasze technologie oparte na sztucznej inteligencji i chmurze przyczyniają się do usprawnienia pracy przedsiębiorstw dzięki analizie Big Data. Zastosowanie innowacyjnych chipsetów z Open Platform, wbudowanych w kamery, dają klientom swobodę w wyborze oprogramowania i zarządzania danymi wideo. Oferta Hanwha obejmuje nie tylko produkty 'najlepsze w swojej klasie’, ale też wsparcie i wieloletnią gwarancję, co podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie kompleksowych rozwiązań do monitoringu wideo.

Łukasz Lik
Pre-Sales & Technical Manager, Hanwha Vision Europe

Absolwent Politechniki Białostockiej. Związany z branżą zabezpieczeń od 13 lat. Jego fascynacja najnowszymi technologiami przerodziła się w karierę, dzięki której dziś pełni funkcję Pre-Sales & Technical Manager dla Hanwha Vision Europe. Jego zadaniem jest kierowanie wsparciem technicznym oraz wsparciem przed sprzedażowym na terenie Polski i krajów bałtyckich.

Pasjonuje go odkrywanie nowych technologii i trendów rynkowych, a także komunikacja marketingowa. Jest silnie zaangażowany w tematykę telewizji dozorowej i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Polsce i za granicą. Prowadzi liczne szkolenia techniczne, występował, jako prelegent na renomowanych konferencjach branżowych.

Miwi Urmet

Miwi Urmet Sp. z o.o. to założona w 1990 roku firma będąca przedstawicielem włoskiej, globalnej grupy Urmet. Od ponad 30 lat jest liderem na rodzimym rynku w zakresie dystrybucji elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W swojej ofercie posiada m.in.: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożaru, interkomy, systemy wideo/domofonowe, automatykę bramową i budynkową.

W ramach swojej działalności Miwi Urmet oferuje fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i urządzeń w celu uzyskania jak najlepszej funkcjonalności i stosunku jakości do ceny; opracowanie projektów technicznych; nadzór i wsparcie techniczne przy uruchomieniu systemów; profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.  

Krzysztof Napora
Manager ds. technicznych w dziale Zintegrowanych Systemów Zabezpieczeń

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami kontroli dostępu, SSWiN oraz RCP. W Miwi Urmet odpowiada za wsparcie przy uruchomianiu systemów oraz ich integrację. Wspiera użytkowników w codziennej eksploatacji systemów. Prowadzi również spotkania i szkolenia dla instalatorów w zakresie konfiguracji urządzeń będących w ofercie MIWI-URMET.  

ROGER

Firma ROGER jest obecna na rynku od 30 lat, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki budynkowej oraz rejestracji czasu pracy. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów. Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

SENSOR-ONLINE

Automatykę budynku hotelowego można zaprojektować na wiele sposobów i na różnorakim sprzęcie. Niezależnie od przyjętego rozwiązania powinna ona uwzględniać specyfikę obiektu i wymagania korzystających z niej użytkowników. W żadnym wypadku nie powinna być celem samym w sobie, z mnóstwem „wodotrysków” i atrakcyjnych dodatków przysłaniających podstawową funkcjonalność. Korzystanie z niej powinno być dla gościa intuicyjne, a od personelu niewymagające specjalistycznego przygotowania. Takim właśnie rozwiązaniem jest SENSOR Automatyka dla Hotelu — produkt skierowany do obiektów turystycznych takich jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem itp.

SENSOR to system uwzględniający rytm pracy hotelu wyznaczany przez przyjeżdżających i wyjeżdżających gości. Jedna karta/klucz pozwala na poruszanie się po całym obiekcie w ramach posiadanych uprawnień. Otwiera pokój, umożliwia wjazd na parking czy też pozwala na przejście do strefy relaksu. System zadba o automatyczne ustawienie optymalnej temperatury, załączy oświetlenie, otworzy zawory z wodą, podniesie rolety itp. a po skończonym pobycie, bez ingerencji obsługi przestawi pomieszczenia w tryb pracy postojowej, przyczyniając się do zmniejszania kosztów wydatkowanych na zużywaną energię. Dodatkowo, w przypadku awarii poinformuje o zalaniu wodą czy wycieku freonu, a w pokojach dla osób z niepełnosprawnością pozwoli na uruchomienie instalacji przyzywowej. Jest to system bardzo uniwersalny spełniający wymagania zarówno małych pensjonatów, jak i wielogwiazdkowych hoteli. Należy przy tym pamiętać, że kontrola dostępu w tym przypadku to jedynie 20-30% jego możliwości. Pozostała funkcjonalność jest zwykle dokupywana przez Inwestorów u różnych producentów — tutaj mamy wszystko w ramach jednego, zintegrowanego pakietu.

Łukasz Kanarek
Dyrektor Działu Sprzedaży Krajowej i Obsługi Klienta
Roger

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Z firmą Roger związany od 2013 r. Aktualnie jako Dyrektor Działu Sprzedaży Krajowej i Obsługi Klienta czynnie współpracuje z dystrybutorami, biurami projektowymi, wykonawcami oraz inwestorami oferując wsparcie projektowe na wszystkich etapach realizacji projektu. Odpowiedzialny za utrzymanie obsługi klienta na najwyższym poziomie oraz obsługę kluczowych klientów w sprawach związanych z obsługą rynku krajowego.

W latach 2015-2018 odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie systemu RACS 5 do sprzedaży poprzez testy i uruchomienie systemu na instalacjach pilotażowych.

Grzegorz Nowak
Dyrektor ds. handlowych

Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Współtwórca firmy SENSOR-ONLINE. Z rynkiem HoReCa związany od 2007 r. Doświadczony branżysta specjalizujący się w teletechnice niskoprądowej w obiektach turystycznych (hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe itp.). Projektant, kosztorysant, handlowiec, aktualnie w roli Dyrektora ds. sprzedaży zajmujący się rozwojem Automatyki Hotelowej. Odpowiedzialny za obsługę dużych projektów instalacyjnych oraz  współpracę z firmami partnerskimi.

Od 2022 r nadzoruje handlowo i technicznie prowadzone wdrożenia, tworzy relacje z klientami, wprowadza nowe produkty i jest odpowiedzialny za budowę sieci dystrybucyjnych w Polsce i za granicą.

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Misją AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA jest tworzenie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących systemy: telewizji dozorowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu oraz wideodomofonów.

Oferujemy:
• Zgodność produktów z obowiązującymi normami prawnymi – atestami, homologacjami, koncesjami wymaganymi w Polsce
• Aktualność oferty dopasowanej do najnowszych technologii
• Doradztwo na każdym etapie realizacji projektu
• Wsparcie w tworzeniu projektów i koncepcji systemów bezpieczeństwa
• Szkolenia w całej Polsce

Jesteśmy właścicielem jednych z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek: telewizji dozorowej NOVUS, kontroli dostępu KaDe, urządzeń EVIX, AST, ZEUS, FENIX, oprogramowania integrującego NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC, oraz oprogramowania nadzorczego NOVUS MANAGEMENT SYSTEM VSS.

Marcin Cholewka
Główny Specjalista Techniczny w Firmie AAT Systemy Bezpieczeństwa Spółka z o.o.

Posiadam ponad 25 lat doświadczenia w pracy z systemami bezpieczeństwa oraz IT. Od 10 lat skupiam się głównie na wykorzystaniu nowoczesnych technik teleinformatycznych w elektronicznych systemach zabezpieczenia wraz z systemami integrującymi oraz wizualizującymi zarówno od strony technicznej poprzez wdrożenia i wsparcie, ale też od strony projektowej i szkoleniowej.

Jestem dokładny, metodyczny i nieustępliwy w kwestii diagnozowania oraz rozwiązywania problemów technicznych, co w połączeniu z tak dużym doświadczeniem pozwala na skuteczne wsparcie niezależnie od rodzaju i skali problemu, z którym mogę się spotkać. Jednocześnie doświadczenie i łatwość adaptacji pozwalają mi skutecznie i zrozumiale szkolić i przekazywać wiedzę.

Eltrox

Eltrox to działający od 20 lat największy w kraju dystrybutor: monitoringu, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Swoją pozycję opiera na sieci prawie 40 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki. Współpracujemy z takimi firmami jak Dahua, Hikvision, Satel, NEC, Nice, FAAC, FIBARO, Somfy, Seagate, TP-Link itd. Poza szeroką ofertą i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwis i konserwację zakupionego sprzętu.W odpowiedzi na zapotrzebowanie firm monterskich powstała marka Hurton.Jest to platforma przeznaczona do sprzedaży hurtowej, dzięki której współpracujemy z szeroką rzeszą wykwalifikowanych instalatorów.Pomagamy, szkolimy i promujemy szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Seagate

Seagate Technology jest światowym liderem i producentem precyzyjnie zaprojektowanych, najwyższej klasy rozwiązań w zakresie przechowywania i zarządzania systemami danych. Od ponad 40 lat firma Seagate umożliwia przedsiębiorstwom dynamiczny rozwój, dzięki nowatorskim dyskom twardym, dyskom półprzewodnikowym, systemom danych oraz kompleksowym, dostosowanym do potrzeb klienta rozwiązaniom w zakresie obsługi i odzyskiwania danych. Rozwiązania te pozwalają usprawnić zarządzanie danymi, zarówno przechowywanymi w miejscu, jak i tymi, znajdującymi się w ruchu.

Więcej o firmie Seagate dowiesz się pod adresem seagate.com oraz na kanałach social media: Twitter, Facebook, LinkedIn i YouTube i na naszym blogu.

Karol Narojczyk​
Video Imaging Applications Lead EMEA Region | Seagate

Absolwent wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o specjalności inżynieria systemów bezpieczeństwa. Od 16 lat związany z branżą bezpieczeństwa. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno na stanowiskach inżynierskich jak i sprzedażowych, wsłuchując się w bieżące potrzeby Klientów. Przez ostatnie cztery lata swoją uwagę kierował na analizę rozwoju rynku pamięci dyskowych oraz na zmianę postrzegania danych jedynie jako źródło dla materiału video. W swojej codziennej pracy koncentruje się na metodach wykorzystywania danych w zaawansowanych systemach wizyjnych ze szczególnych uwzględnieniem danych pochodzących z funkcji analitycznych.

Konica Minolta

Usługi rozwiązań wideo Konica Minolta łączą najnowocześniejszą technologię inteligentnych kamer Mobotix z algorytmami sztucznej inteligencji dostosowanymi do potrzeb klientów. Inteligentne aplikacje są w stanie rozpoznawać ludzi, obiekty, zachowania i zagrożenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Systemy VSS rozwiązują realne problemy związane z bezpieczeństwem i ochroną, kontrolą wizualną i kontrolą jakości, zapewniając wymierną wartość dla firm i branż, takich jak produkcja, magazynowanie, logistyka, opieka zdrowotna, handel detaliczny i wiele innych.

 • Ponad 10 lat doświadczenia w złożonych projektach wdrożeniowych IT
 • Silna sieć serwisowa na całym świecie
 • Konsultacyjne podejście do odkrywania pełnych wymagań klientów
 • Ponad 100 doświadczonych konsultantów sprzedaży VSS
 • Ponad 100 doświadczonych techników serwisowych i programistów VSS
 • EU Competence Center do szczegółowego testowania nowych technologii
 • Fizyczne showroomy, w których klienci mogą zobaczyć technologię z bliska.
 • Pełna pomoc w procesie integracji w celu zapewnienia współpracy rozwiązań z obecnymi systemami klienta.
 • Konica Minolta jest głównym właścicielem kamer Mobotix
 • Wszystkie technologie VSS spełniają standardy bezpieczeństwa (RODO i cyberbezpieczeństwo).

 

Reichle&De-Massari Polska

Reichle&De-Massari Polska Sp. z o.o. powstała w 1993 roku, jako firma córka szwajcarskiej firmy Reichle&De-Massari AG, wiodącego na rynkach światowych producenta systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego. Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniom R&M Polska sukcesywnie zdobywała rynek krajowy stając się jego liderem. Wysokiej jakości produkty i nowatorskie, perspektywiczne rozwiązania są w stanie sprostać przyszłym wymaganiom klientów, a tym samym stanowią bezpieczną inwestycję na wiele kolejnych lat. Rozwiązania R&M stosowane są przez operatorów sieci, w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach przetwarzania danych oraz w obiektach przemysłowych. Fundamentalne wartości marki R&M to: jakość, nowatorstwo skupienie uwagi na potrzebach klienta. Odpowiednio dobrany,skuteczny system zarządzania jakością gwarantuje stałe doskonalenie produktów, usług i procesów. Klienci i Partnerzy R&M odnoszą korzyści, jakie zapewniają im najwyższe szwajcarskie standardy jakości oraz zaangażowanie w kwestię kontroli jakości, co znajduje wyraz w posiadanych certyfikatach ISO.

Michał Białek
Kierownik Działu Marketingu i Technicznego Wsparcia Sprzedaży | Reichle&De-Massari Polska

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się od roli Inżyniera Wsparcia Technicznego, gdzie koordynowałem realizację projektów opartych o zaawansowane systemy takie jak SAP, DSO, systemy oddymiania, kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej.

Od sześciu lat pracuję w firmie Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o., gdzie moje zadania obejmują nie tylko nadzór nad procesem zapewniania 25-letniej gwarancji systemowej, działania marketingowe, wsparcie techniczne, ale także prowadzenie szkoleń i wystąpień. Mam przyjemność dzielić się z uczestnikami wiedzą na temat najnowszych technologii, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Moja praca charakteryzuje się dokładnością i starannością, co przekłada się na skrupulatne nadzorowanie procesów i projektów. Doświadczenie zdobyte na etapie inżyniera budowy pozwoliło mi na głębokie zrozumienie potrzeb strony wykonawczej, co obecnie ułatwia mi zrozumienie ich wymagań i oczekiwań. Moje umiejętności i doświadczenie pozwalają mi na efektywne łączenie teorii z praktyką, co przekłada się na sukcesy zawodowe i zadowolenie klientów.

Wojciech Lis
Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Data Center w Reichle & De-Massari Polska

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT, telekomunikacji oraz w zakresie przetwarzania danych. Moje praktyczne podejście do przygotowywania koncepcji serwerowni, pozwala mi efektywnie współpracować z użytkownikami końcowymi i projektantami. Wspólnie opracowujemy założenia i koncepcje, uwzględniając wszystkie systemy niezbędne do działania serwerowni, w tym systemy chłodzenia, zasilania gwarantowanego oraz gaszenia.

Jednym z kluczowych produktów, na któych się skupiam, są elektroniczne systemy paszportyzacji połączeń i pełnej dokumentacji infrastruktury IT. Te rozwiązania pozwalają na lepsze zarządzanie i kontrolę nad złożonymi systemami IT, zapewniając ich większą efektywność i bezpieczeństwo.

Moja misja osobista to promowanie rozwiązań charakteryzujących się najwyższą kulturą techniczną, które jednocześnie spełniają najnowsze normy i standardy. Wierzę w tworzenie i wspieranie rozwiązań, które nie tylko są na czasie, ale również wyprzedzają bieżące potrzeby, kładąc fundamenty pod dalszy rozwój i innowacje w branży IT.

Warsztaty Konica Minolta
"Era Inteligentnego Monitoringu: Jak AI Przynosi Oszczędności w Logistyce i nie tylko"

W dobie dynamicznego rozwoju sztucznej inteligencji, systemy monitoringu stają się kluczowymi narzędziami w wielu branżach, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo ale także spore oszczędności. Warsztaty „Era Inteligentnego Monitoringu: Jak AI Przynosi Oszczędności w Logistyce i nie tylko” to wgląd w praktyczne zastosowanie inteligentnych kamer MOBOTIX i systemu VMS, w połączeniu z analityką obrazu, by optymalizować procesy i minimalizować koszty operacyjne. Dla projektantów instalacji niskoprądowych to unikatowa okazja, by zgłębić, jak innowacyjne rozwiązania mogą wpływać na zwiększenie wartości oferowanych klientom, otwierając nowe możliwości biznesowe i ugruntowując ich pozycję na rynku jako liderów w implementacji inteligentnych systemów monitoringu.

Warsztaty Megavision Technology

Podczas warsztatów  przedstawimy jedyne na świecie kamery ultra wysokich rozdzielczości firmy AVIGILON pokazując możliwości detekcji zdarzeń i jakości obrazu nagranego materiału. Omówimy także na przykładach rolę inteligentnej analizy obrazu w zakresie podniesienia efektywności działania całego systemu nadzoru.

Ponadto zaprezentujemy system PSIM VENOM jako dedykowaną platformę integrującą systemy obiektowe wraz z jej kluczowymi funkcjonalnościami. Pokażemy przede wszystkim korelację zdarzeń z kilku systemów jako istotę innowacyjności i celowości zastosowania rozwiązań klasy PSIM.

Warsztaty BOSCH
"Praktyczny pokaz działania systemu Bosch z wykorzystaniem nowości: kamer IP z zaawansowaną analiza obrazu i dźwięku serii 3100i, 5100i 7100i , aplikacji BVMS 12 oraz głośników sieciowych IP Horn".

Wybrane studia przypadków w kontekście praktycznego zastosowania nowości produktowych w ofercie Bosch Video System. Wykorzystanie analizy wideo w zadaniach związanych z bezpieczeństwem obiektów jak i do zbierania danych statystycznych niezbędnych do wydajnego zarządzania obiektem.

Warsztaty ROGER i SENSOR-ONLINE
"Praktyczne aspekty wykorzystania bezpiecznych identyfikatorów w systemie kontroli dostępu RACS 5".

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, w trakcie których opowiemy o rodzajach oraz sposobie zabezpieczania identyfikatorów w systemach kontroli dostępu. Na podstawie przykładów pokażemy, jak ważne jest stosowanie zaawansowanych technologii szyfrujących wartości nośników przechowywanych na karcie dostępu. Opowiemy również, jak podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa identyfikatorów w systemie RACS 5. Warsztaty będą dobrą okazją do przekonania się na własne oczy, jak łatwo jest kopiować popularne karty dostępu przy pomocy narzędzi dostępnych na znanych portalach aukcyjnych. Do zobaczenia.

Warsztaty Hanwha Vision
"Integracja i optymalizacja oprogramowania Wisenet Wave: praktyczne podejście do ochrony obiektów przy użyciu systemu VMS".

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zgłębić techniczne aspekty oprogramowania Wisenet Wave, koncentrując się na jego zastosowaniu w ochronie różnych obiektów, takich jak infrastruktura krytyczna, muzea, stadiony i inne. Warsztaty zapewnią praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak:

 1. Konfiguracja systemu: Jak optymalnie skonfigurować kamery i oprogramowanie dla różnych zastosowań.
 2. Analiza wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: Zrozumienie, jak technologie AI pomagają w rozpoznawaniu i klasyfikowaniu obiektów oraz jak można je wykorzystać do poprawy bezpieczeństwa.
 3. Dostosowywanie interfejsu: Jak dostosować interfejs użytkownika do potrzeb pracowników ochrony, aby był on intuicyjny i efektywny w codziennym użyciu.
 4. Studium przypadku: Uczestnicy będą mieli unikalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z działaniem systemu Wave poprzez dostęp do rzeczywistego obiektu i interaktywną demonstracje rozwiązania. Ta sekcja warsztatów uwypukli, jak system radzi sobie z praktycznymi wyzwaniami w zakresie bezpieczeństwa.
 5. Integracje międzysystemowe: Wzbogacenie funkcjonalności systemu dozoru wizyjnego poprzez połączenia z innymi systemami bezpieczeństwa. Ta część warsztatów zbada korzyści i metodyki integracji VMS z różnymi rozwiązaniami z zakresu zabezpieczeń technicznych w celu stworzenia kompleksowej architektury bezpieczeństwa.
Warsztaty AAT

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowane profesjonalne oprogramowanie zarządzające systemami bezpieczeństwa w obiektach – NOVUS MANAGEMENT SYSTEM AC. Zaprojektowane i stworzone w POLSCE, przez zespół wysoko wykwalifikowanych programistów, odpowiadających za ciągły rozwój, gwarantujących elastyczność wdrożenia, bezpieczeństwo i stabilne działanie aplikacji.

Podczas ćwiczeń uczestnicy dowiedzą się jak w łatwy i prosty sposób do oprogramowania zarządzającego dodać systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, automatyki budowlanej oraz zaprogramować ich podstawowe funkcjonalności niezbędne do prawidłowego działania tych systemów na obiekcie.

Warsztaty TP-Link
"Projektowanie rozmieszczenia punktów dostępowych w celu stworzenia optymalnego zasięgu sieci bezprzewodowej (WIFI)".

Na warsztatach skupimy się na zaprojektowaniu rozmieszczenia punktów dostępowych w różnych obiektach wielkopowierzchniowych. W praktyczny sposób pokażemy jaki wpływ na zasięg mają takie elementy jak ściany nośne, ściany działowe, piony techniczne czy drzwi lub okna. Pokażemy również co należy uwzględnić planując sieć WiFi w budynkach magazynowych czy produkcyjnych. Wszystko to na przykładowych projektach za pomocą dedykowanego oprogramowania do tworzenia raportów symulacji WiFi.

Adam Tatarowski
Ekspert z firmy Techom

Dyrektor Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia TECHOM Sp. z o.o. – wyspecjalizowanej jednostki certyfikującej oraz placówki kształcenia ustawicznego, w ramach której kształcą się m.in. osoby funkcyjne zajmujące się ochroną osób i obiektów w służbach mundurowych, pracownicy IK odpowiedzialni za bezpieczeństwo i usługodawcy realizujący projekty, instalacje i konserwacje systemów ochrony przeciwpożarowej i technicznych środków zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego. Specjalista w zakresie oceny zgodności technicznych środków zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego (i usług w tym obszarze), ekspert Komitetów Technicznych nr 52, 264, 306 i 323 w Polskim Komitecie Normalizacyjnym.

IP&S

IP&S Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, będącą dystrybutorem firm AUTRONICA, DET-TRONICS, systemu ADICOS firmy GTE, Fireye, Forney oraz producentem specjalistycznych urządzeń przemysłowych, świadcząca usługi dla przemysłu m.in. dla energetyki, przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przemysłu wydobywczego ropy i gazu oraz dla mieszkań i budynków użyteczności publiczne w zakresie systemów SSP, detekcji gazów palnych i toksycznych, wczesnej detekcji tlenia, systemów dozoru płomienia, instalacji palnikowych i innych specjalistycznych systemów zabezpieczeń. 

Robert Jędrych
Kierownik Projektu w firmie IP&S Sp. z o.o.

Absolwent wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, co w połączeniu z wczesnym zainteresowaniem instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi poprowadziło do pracy przy Systemach Detekcji Gazu i Pożaru w przemyśle oraz na rynku komercyjnym.

Połączenie wiedzy praktycznej zdobytej podczas pracy na budowie, jak i wiedzy teoretycznej wyniesionej ze studiów oraz wielu lat pracy przy projektowaniu i uruchamianiu systemów detekcji Gazu i Pożaru sprawiło, iż jest aktualnie wiodącym ekspertem w tej dziedzinie, realizuje projekty w kraju jak i poza terytorium Polski czy też UE.

Brał udział przy wdrażaniu i uruchamianiu systemów detekcji Gazu i Pożaru na wielu krytycznych dla Polskiej energetyki instalacjach, które odbywały się w ostatnich latach, m.in. kombinowanego systemu detekcji Gazu i Pożaru Autronica, który jest jedynym systemem zgodnym z EN-54 i CNBOP dającym taką możliwość.

Oprócz spraw związanych z technicznym aspektem pracy prowadzi również czynne aktywności handlowe związane z promowaniem produktów firmy IP&S sp. z o.o. na rynku Polskim i międzynarodowym.

OPTEX

Japońska firma OPTEX od ponad 40 lat jest światowym liderem detekcji i globalnym dostawcą systemów zapobiegania przestępczości.

Rozwiązania OPTEX znane są na całym świecie i stosowane powszechnie w obiektach infrastruktury krytycznej, centrach danych, obiektach wojskowych, logistycznych, handlowych, a także mieszkalnych.

OPTEX w swojej ofercie posiada przewodowe i bezprzewodowe, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne czujki PIR oraz PIR+MW, aktywne bariery podczerwieni, najnowocześniejsze, światłowodowe systemy DAS oraz zaawansowane technologicznie laserowe detektory skanujące dalekiego zasięgu. Firma oferuje również systemy zliczania osób oraz czujniki parkingowe.

Urządzenia firmy OPTEX są kwintesencją jakości, funkcjonalności i dbałości o szczegóły, tak charakterystycznych dla japońskich produktów.

Więcej informacji: www.optex-europe.com/pl

Kamil Nejman

Absolwent Wojakowej Akademii Technicznej w Warszawie w specjalizacji Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa i Optoelektronika. Od 10 lat zawodowo związany z branżą elektronicznych systemów zabezpieczeń. Głównie obszary zainteresowania i działalności to SSWiN i SSP.

W firmie Optex Security zajmuje stanowisko Customer Service Managera. Bezpośrednio współpracuje z Partnerami Handlowymi, Biurami Projektowymi, Wykonawcami i Instalatorami zapewniając najwyższy poziom wsparcia na wszystkich etapach projektu.

EWIMAR

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Ułatwiają one wykonywanie wymienionych instalacji, uzupełniając je o dodatkowe funkcje, zwiększają jakość połączeń elektrycznych i mechanicznych a także zapewniają skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Mirosław Gondek
Dyrektor Techniczny w Ewimar Sp. z o.o.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako Technik Serwisu i Specjalista ds. Technicznych branży systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i kontroli dostępu. Obecnie projektant urządzeń elektronicznych, developer i programista urządzeń mikroprocesorowych.

Emiter
Emiter  – dbamy o dostęp do czystej energii
i najnowszej technologii dla domu

Emiter to firma produkująca okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe do różnego rodzaju sieci, m.in. teleinformatycznych, telefonicznych czy do transmisji audio i video. Oferujemy też elementy i narzędzia niezbędne do bezpiecznej instalacji dla wykonawców.

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy marek z branży fotowoltaiki i smart home. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki takich firm jak Solplanet, Huawei, JASolar, WattPower czy NeoSys. Dla Smart Home dystrybuujemy marki Grenton, Teletask i Divus.

Z naszych rozwiązań można stworzyć zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak i większe połączenia stosowane m.in. w elektrowniach i dużych przedsiębiorstwach. W przypadku tworzenia systemów smart home zapewniamy kompleksową pomoc – w analizie, projekcie, wycenie, instalacji, konfiguracji, programowaniu i konserwacji.

Wierzymy, że inteligentny dom oparty na czystej energii słonecznej to bliska przyszłość każdego gospodarstwa domowego. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko wygodę, ale również ogromne oszczędności, a przy tym dbasz o środowisko.

Krzysztof Strzoda

Autor posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży ICT i okablowaniu strukturalnym, jest dyrektorem działu okablowania strukturalnego w firmie EMITER Sp. z o.o., która jest producentem okablowania strukturalnego EmiterNet oraz różnorodnych rozwiązań teleinformatycznych.

Cloud Electronics Limited

Cloud Electronics Limited is a British Manufacturer of BGM, Contracting Installation audio equipment. Specialist in Paging, Zone-routing, Amplification and Mixer-Amplifiers for all types of commercial and domestic installations, such as Retail, Licensed Retail, Entertainment, Hospitality, Fitness/wellbeing etc. Cloud is indisputably the most trusted brand in its sector with 40years of outstanding and proven heritage, recognised as being 100 percent reliable in the most demanding and difficult applications.

Our clients value clear and faultless sound that is easily managed and consistently trouble free. Cloud enjoys a worldwide reputation for delivering exactly that, a reputation won almost entirely through word of mouth. Performance over time is the only benchmark – all Cloud products are backed with a five-year guarantee.

We are based in the city of Sheffield, England. All of our products are built by skilled and knowledgeable workers. This facility also houses our specialist in-house research and development team. Every design is unique to Cloud Electronics and follows the most rigorous testing and sound testing process in the industry.

ZKTeco

ZKTeco to firma o globalnym zasięgu, produkująca urządzenia i oprogramowanie dla systemów bezpieczeństwa, specjalizująca się w zaawansowanych technologiach inteligentnego uwierzytelniania tożsamości w tym weryfikacji biometrycznej. Oferuje produkty dla kontroli wejść dla pieszych i wjazdu pojazdów, inteligentnych biur, systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. ZKTeco jest obecne w ponad 40 krajach Europy i ma swoją europejską siedzibę w Hiszpanii, a lokalnie w Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Włoszech i Portugalii. Aby zoptymalizować dystrybucję produktów firma zarządza operacjami logistycznymi i magazynowymi o powierzchni ponad 3.000m². W Madrycie znajduje się europejskie Centrum Badań i Rozwoju firmy zapewniające niezbędne usługi projektowania rozwiązań specjalnie dostosowanych do potrzeb każdego klienta i rynku. Biuro ZKTeco Europe koncentruje się na analizach potrzeb klientów, sprzedaży, logistyce, RMA i obsłudze gwarancyjnej produktów.

Szymon Jaroszyński
ZKTeco Europe – Polish Market

Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej – Curie w kierunku Elektrotechnika. Od 12 lat związany zawodowo z branżą elektroniczną i automatyki, w tym elektronicznych systemów zabezpieczeń. Prywatnie jest również pasjonatem nowoczesnych technologii oraz projektów z zakresu elektroniki i elektrotechniki.

W firmie ZKTeco jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne oraz projektowe klientów, jak również kolegów z Działu Handlowego, szkolenia techniczne partnerów biznesowych oraz instalatorów, jak również za tworzenie dokumentacji technicznych dla produktów.   

Eltcrac System

ŁĄCZYMY TECHNOLOGIE

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy obecni na rynku Instalacji Niskoprądowych i Systemów Ochrony Technicznej.
Dzięki doświadczeniu, zdobyliśmy na rynku opinię zaufanego partnera biznesowego i eksperta w branży.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, co pozwala nam wykonywać i wspierać projekty na każdym ich etapie, od fazy koncepcji, projektowania i realizacji.
Działy projektowe, wdrożeń i serwisu – w znaczący sposób umacniają naszą pozycję wśród klientów, pomagając budować z nimi trwałe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach.
Nasz zespół, poprzez różnorodność percepcji pozwala nam działać szeroko, nie boimy się wyzwań a naszą myślą przewodnią stało się hasło „Łączymy technologie”.

Tomasz Jawor
Product Manager systemów sieciowych i ekosystemu wideodomofonów bas-IP

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Gliwickiej – Metrologia i Automatyka.
W firmie odpowiedzialny za prawidłowy dobór rozwiązań dla projektów, ich wdrożenie, konfiguracje i uruchomienie.
Odpowiada za integracje z zewnętrznymi dostawcami usług i urządzeń.
Prowadzi również szkolenia produktowe dla Partnerów i Klientów.

Assa Abloy

Grupa ASSA ABLOY to światowy lider branży security, oferujący kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, automatyka drzwiowa, technologie identyfikacji i zabezpieczenia hotelowe. Jedną z kluczowych dla całego koncernu jest fińska marka ABLOY – wiodący producent najwyższej klasy zamków elektrycznych, elektromotorycznych, okuć architektonicznych, samozamykaczy, innowacyjnych systemów elektromechanicznych oraz akcesoriów uzupełniających. Specjalizuje się również w segmencie zabezpieczeń dedykowanych Infrastrukturze Krytycznej, przemysłowi, IT, telekomunikacji i logistyce.

Beata Idziak
Business Development Manager w firmie Assa Abloy Opening Solutions S.A.

Absolwentka Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie, magister ekonomii o specjalizacji Organizacja i Kierowanie Przedsiębiorstwem.

Od ponad 20 lat związana z branżą niskoprądową, ze szczególnym uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla takich globalnych producentów jak: Cerberus,  Siemens Building Technologies , Honeywell Building Solutions, Xtralis UK Ltd., Johnson Controls.

Obecnie, jako Business Development Manager w firmie Assa Abloy Opening Solutions Poland, jest odpowiedzialna za kreowanie i wdrażanie strategii promocji i sprzedaży na rynku polskim produktów z portfolio elektronicznych systemów kontroli dostępu.